Поздравления

Вітання з Трійцею та днем журналіста

v1Дорогі краяни!

Від щирого серця вітаю усіх з одним із головних християнських свят - Днем Святої Трійці!

Це традиційне свято, коли храми та оселі прикрашають свіжоскошеною травою й квітами, запах яких нагадує усім нам про сходження Святого Духа.

Хай у цей день зміцняться наші надії на гідне майбутнє, а Боже благословення допоможе втілити у життя найкращі замисли; щоб усі ми та наші діти щасливо жили у розквітаючій Україні. Тож хай серця наші наповнюються добром та любов’ю до ближніх.

Сергій  Чернов.

Голова Харківської обласної ради.                                                                     

Шановні жителі Борівщини!

v2Щиро вітаємо вас зі Святою Трійцею!

Цієї світлої днини в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд.

Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Свято Трійці надає всім нам силу жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Бажаємо вам зустріти Святу Трійцю у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами. 

Від усього серця зичимо щастя і благополуччя в кожен будинок, кожній сім’ї!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ. Голова Борівської РДА.

Євген ЖУК. Голова районної ради.

6 червня – День журналіста

v3Кожній людині в тій чи іншій мірі притаманна цікавість. Ми не можемо жити без інформації і щодня отримуємо її за допомогою телебачення, радіо, газет та журналів.

      Недарма кажуть, що журналістика – це справа, яка під силу тільки людям особливого складу. Журналістами  стають не за звичайним вибором, а за покликом душі.  Писати - то їх життя. Про те, що болить і не дає спокою, про те, що викликає радість і дає наснагу...

       Борівська райдержадміністрація  та районна рада  щиро і сердечно вітають журналістів району з їх професійним святом  - Днем журналіста.

       Прийміть, шановні, наші найкращі побажання – здоров’я, наснаги, злагоди й достатку, натхнення і творчого злету в роботі, спроможності здійснювати свої мрії та бажання.

З повагою,

Микола КРАВЦОВ. Голова Борівської РДА.

Євген ЖУК. Голова районної ради.

 

 Готовите большое торжество или тренируетесь перед выступлением? Нужна хорошая репетиционная база? Все этой надете здесь: отличная звукоизоляция, качественное оборудование, приемлемая цена - абсолютный комфорт для музыкантов.

Один комментарий на “Вітання з Трійцею та днем журналіста

  1. Подскажите пожалуйста!
    На сколько утренняя служба в церкви?

Комментарии закрыты.