Поздравления

З Новим роком та Різдвом Христовим 2014

З Новим роком та Різдвом Христовим 2014

Дорогі друзі!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці чудові зимові дні ми зазвичай присвячуємо благодійним  справам та своїм родинам. Малеча отримує подарунки, дорослі діти – хтось уже зі своїми дітьми – відвідують батьківську домівку, щоб щиросердною увагою розрадити турботливі, люблячі серця найдорожчих у світі людей.

Так сталося, що  переддень Нового року, традиційно наповнений приємними клопотами, нині ознаменувався  політичною кризою в Україні.  Але недарма в китайській мові слово «криза» складається з двох ієрогліфів, один з яких означає «проблема», а інший —  «можливість».  Твердо переконаний, що нашому народу вистачить можливостей, сили  та мудрості, аби віднайти правильний шлях заради кращого майбутнього рідної країни. Шлях, який осяватиме світло Віфлеємської зірки, Божої любові та правди. 

За рік, що минає, ми з вами, шановні друзі, спільною працею зробили для рідного краю багато доброго, але попереду – ще більше плідної роботи та доброчинних справ.  Тож нехай наступаючий 2014-й дарує вам омріяне щастя, міцне здоров’я, сімейний затишок та добробут. За словом апостольським, «милість Вам і мир, і любов нехай примножаться».

Щиро ваш, Віктор Остапчук, народний депутат України.

Шановні жителі Борівщини!
Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Новорічно-різдвяні свята для всіх нас з дитинства улюблені й радісні, наповнені світлом очікування дива й надії.

Відійшов в історію  2013 рік, який був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершенням. Але він залишається для нас добрим спогадом, бо подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Тому в кожного із нас є підстави порадіти за досягнуте, побажати один одному світлих надій і щасливого майбуття. Нехай ці традиційно світлі добрі свята ваші сім’ї зустрінуть у теплій атмосфері, а священне світло Віфлеємської зорі освітить ваші серця благодаттю і любов’ю, з першою колядкою в кожну родину хай увійдуть гаразди і достаток,  мир і злагода. Здоров’я, успіхів, радості і Божої благодаті кожному з вас, дорогі земляки!

З Новим  роком і Різдвом Христовим!

Анатолій Криворучко.

Герой України.

Шановні працівники, ветерани, пайовики ТОВ ЦОВТ «Акваторія»!

Вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим! Наближається Новий рік,  і навіть найсуворіші серця наповнюються очікуванням казки. У ці чарівні передноворічні хвилини хочеться побажати дорослого оптимізму та дитячої віри в те, що все з боєм курантів складеться по-новому і найвдалішим чином! Неважливо, що залишаємо ми в році, який минає: подякуємо його за гарне і залишимо в минулому погане. Відкриємо білий, сніжний, Новорічний чистий аркуш і напишемо на ньому все те, що хочемо втілити у своїй долі. Нехай здоровими ростуть діти і радують своїм здоров’ям батьки. Нехай робота  приносить благополуччя в будинок і задоволення в серце. А в душі нехай править любов - до близьких, до життя, до світу.

Олег НАЗАРЬКО.

Керівник ТОВ ЦОВТ «Акваторія».

Дорогі працівники, ветерани, пайовики СТОВ а/ф «Новий шлях», жителі Чернещинської сільської ради!

Щиросердечно вітаю вас з Новим Роком і Різдвом Христовим!
Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє. Тож нехай новий 2014 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди. Хай додасть він вам здоров’я і сил, творчого завзяття і снаги, духовної величі і краси! Нехай родинний затишок, добро і благополуччя панують у ваших оселях. Щастя вам у помислах і діях ваших, успіхів вам у праці.
З повагою, Олексій ГОМОН. Керівник СТОВ а/ф «Новий шлях».

Шановні працівники, ветерани, пайовики ФГ «Кириченко М.»!

Вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Нехай рік, що надходить, принесе вам натхнення і наснагу на звершення вагомих справ і досягнення нових успіхів. Нехай у кожній домівці оселиться мир і злагода, а серця наповняться теплом родинного вогнища. Нехай кожен день у Новому році буде осяяним життєдайним світлом Різдвяної зірки, сповнений щирої радості, збагачений незламною вірою, щедрим на перемоги і здобутки.
Щасливих і веселих вам свят та щедрої долі на многії літа!
Микола КИРИЧЕНКО.Голова ФГ «Кириченко М.»

Дорогі ветерани, працівники, пайовики ТОВ «Ізюмське», жителі Ізюмської сільської ради!

Від душі вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим!  Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій. Нехай збудеться все задумане, а 2014 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.
Бажаю всім вам, щоб новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Успіхів вам, щастя і благополуччя!
 Григорій САЛО.
Керівник ТОВ «Ізюмське».

Дорогі працівники, пайовики, односельці ФГ «КСІОН»!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!  Нехай новий рік буде щедрим для вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Бажаю, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щастя вам, міцного здоров’я, нехай радість, благополуччя і кохання ніколи не покидають ваш дім. Хочу побажати всім вам, щоб новий рік приніс мир, спокій, справедливість, радість і впев­неність у завтрашньому дні. Успіхів вам і удачі, щастя і благополуччя! З Новим роком і Різдвом,  дорогі мої!

Іван КРИЛЄВСЬКИЙ.Керівник ФГ «КСІОН».

Шановні працівники, пайовики ПАФ «Джерело»!

Вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим!  Незабаром настане  найяскравіше, найзагадковіше свято на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дітей і дорослих, щедрою рукою відсипаючи людям по всій землі добро і радість, веселощі та сміх, а найголовніше - віру в диво. І тому я хочу від усього серця побажати вам у Новому році особливого, чарівного настрою, щоб підходити до кожної справи з натхненням, силами та енергією. Нехай за будь-яким поворотом Долі вас чекають приголомшливо прекрасні події, які принесуть вам і вашій родині достаток, благополуччя, впевненість у завтрашньому дні. Богатирського здоров’я вам і простого людського щастя!

Сергій СИНИЦЬКИЙ.Керівник ПАФ «Джерело».

Дорогі ветерани, працівники, пайовики ПСП а/ф «Світанок»!

Від усього серця вітаю вас із довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла й надії. Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий  2014 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю, щоб Різдвяна зоря запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Тамара ГОЛОВЧЕНКО.Керівник ПСП а/ф «Світанок».

Шановні працівники, ветерани, пайовики СОК «Рідний край», ФГ «Маяк», СТОВ «Восток агро 2004», ФГ «Віола», ФГ «Обрій»!

Вітаємо вас із Новим роком і Різдвом Христовим! Новорічні свята — це завжди щось надзвичайно чарівне! Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки, червоний одяг Діда Мороза і найтаємнішу ніч, коли новорічними зірочками і ліхтариками висвічується нескінчен­на дорога наших мрій. Ми дивимося на те, що встигли, і знову мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще! Ми  бажаємо  всім вам отого кращого, про яке ви мрієте сьогодні! Бажаємо  вам побачити дорогу до ньо­го і мати багато позитивної енергії, щоб іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, ство­рюючи щось своє, сяюче, добре! Веселих вам свят, здійснення найзаповітніших бажань!

Валерій ШЕВЧЕНКО.

Іван ЛЮБИЙ.

Керівники сільгосппідприємств.

Дорогі працівники, ветерани, пайовики СТОВ «Добробут плюс»!

Ось і настає Новий 2014 рік! І наші серця наповнюються чарівним очікуванням чудес! Кожен, безумовно, кожен, незалежно від віку, професії, статі -  вірить у диво! Сподівається, що в Новому році буде ще краще, ще тепліше, ще щасли-віше! Так і повинно бути. Напередодні Нового року  бажаю вам здорового оптимізму і віри в краще! Давайте в будь-яких життєвих ситуаціях вірити в добро і спо-діватися на завтрашній день! Під бій курантів загадайте бажання, і нехай воно неодмінно здійсниться. Нехай будуть здорові ваші діти, нехай робота буде цікавою і високооплачуваною, хай щастя поселиться у ваших будинках!

 З Новим Роком і Різдвом Христовим! 

Василь НАЗАРЬКО.Керівник СТОВ «Добробут плюс».


Шановні працівники, ветерани, пайовики ПП фірми «ЛіС»!

Щиро вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим! У Новий рік,  найчарівніше свято у році, хочеться побажати насамперед виконання бажань. Адже в яке ще інше свято ми так щиро віримо в диво і магію?!  Нехай весь наступний  рік буде повний приємних подій, радісних зустрічей, нових відкриттів і тільки чудового настрою.Нехай новини будуть гарними, знайомства приємними, справи вдалими, а неприємності дрібними. Бажаю, щоб ваш дім був повен друзів, любові, посмішок і тепла! Нехай усе задумане здійсниться, здоров’я не підведе, а близькі завжди будуть поруч!

Сайд ЯХЬЯЄВ.Керівник ПП фірми «ЛіС».

Від щирого серця вітаю зі святами працівників, пайовиків, ветеранів ФГ «ЮГ» і ПАФ «Злагода»!

Новий рік і Різдво – це яскраві, урочисті й веселі свята. Тож нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.
Зичу здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.
Щиро бажаю радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює ваші серця!
З повагою, Микола КИРИЧЕНКО.

Керівник ФГ «ЮГ» і ПАФ «Злагода».

Від щирого серця вітаю з Новим роком і Різдвом працівників, ветеранів, пайовиків ФГ «Слобода»!

Нехай у старому році залишиться все найгірше і непотрібне, а в Новий рік увійде усе найкраще - мрії, бажання, прагнення. Нехай старий рік запам’ятається як ще один пройдений етап життя, який чогось навчив, щось дав для подальшого. Нехай все задумане в Новорічну ніч  втілиться, нездійсненне - збудеться! Нехай чарівництво Новорічної ночі торкнеться кожного. Бажаю вам у новому році щастя, здоров’я, удачі, вірних друзів і щирих людей на дорозі життя. Нехай новий рік для вас стане кращим, ніж попередній!

Богдан ГОЛОВЧЕНКО.Керівник ФГ «Слобода».

Дорогі  ветерани, працівники, пайовики СТОВ а/ф «Шийківське», односельці!

Прийміть найщиріші привітання з Новим 2014 роком і Різдвом Христовим!

Нехай свята  принесуть радість, нові враження, надії й оптимізм.

Нехай новий рік буде різним: яскравим і веселим, романтичним і мрійливим, вдалим і цілеспрямованим. Бажаю, щоб прихід цього року ви зустріли  з найдорожчими і близькими людьми. Неприємні й сумні моменти нехай підуть у минуле, а най-кращі і приємні спогади все життя зігрівають душу ласкавим теплом. Нехай забудуться старі образи, відкривши дорогу для нової дружби і любові, зірки хай світять яскравіше, а сонце освітлює шлях, повний райдужних надій, радісних подій, свята і подорожей.

Володимир УСТИМЕНКО. Керівник СТОВ аф «Шийківське».

Шановні  працівники, ветерани, пайовики СВК «Солоненське»!
Сердечно вітаю вас із Новим роком і Різдвом! Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, щастя і благополуччя, здійснення всіх життєвих сподівань, віри й надії на краще майбуття. Хай рік новий стане для вас добрим знаменням  нових великих перспектив, запорукою вагомих трудових здобутків.
Українці завжди славилися звитяжним трудом, громадською злагодою і щирістю прагнень. Цей невичерпний потенціал допоможе всім нам творити прийдешнє рідної країни – щасливе, гарне й заможне. Творити своєю волею, власним розумом і руками.Нехай щастить вам в усіх починаннях, благословенною хай буде ваша життєва дорога, прихильною доля, твердою надія й незламною воля на добрії діла.

Олег МАЦКОВ.

Керівник СВК «Солоненське».