Поздравления

Шановні працівники й ветерани сільського господарства Борівщини!

Шановні працівники аграрного сектору району!

korovajСердечно вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства! Це  свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це  свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. 

Всім відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК. 

Голова районної ради.

 

Шановні працівники й ветерани сільського господарства Борівщини!

Щиросердно вітаю вас зі  святом – Днем працівників сільського господарства. За усіх часів люди глибоко шанували мудрих прадідів, які з ранку до вечора дбали про матінку-землю, а вона за напружену працю дарувала їм щедрі врожаї і завжди залишалася головним спадком для дітей та онуків. Нині, навіть за складних погодних     і об’єктивних умов ви зберігаєте кращі традиції і гідно примножуєте трудову славу Борівщини.

Цьогорічне свято хліборобської праці ознаменоване гарними врожаями. Із почуттям особливої поваги вітаю кожного, хто з власного досвіду знає справжню ціну вирощеному хлібу.

Низький вам уклін за самовідданість обраній професії, уміле господарювання, завзяття, оптимізм. Нехай рясно добрими врожаями колосяться  благодатні ниви, а плідні успіхи і вдача супроводжують вас у почесній справі.

Анатолій КРИВОРУЧКО.

Герой України.

Голова Ради сільгосптоваровиробників Харківської області.

                                 *            *              *

СОК «РІДНИЙ КРАЙ», ФГ «МАЯК», СТОВ «ВОСТОК АГРО 2004», ФГ «ВІОЛА», ФГ «ОБРІЙ»

Дорогі трудівники і ветерани, пайовики!

Щиро вітаємо вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки золотим рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Впевнені у тому, що ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Щиро вдячні вам за любов до землі, терпіння і витримку.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Валерій ШЕВЧЕНКО.

Іван ЛЮБИЙ.

Керівники господарств.

                                   *           *             *

Шановні працівники, ветерани

і пайовики СФГ «Моноліт»!

Вітаю всіх зі святом - Днем працівників сільського господарства!

Це свято  всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України.

Висловлюю глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, усім іншим працівникам підприємства. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки таким невтомним трудівникам.

Бажаю  радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

Сергій СУПРУН.

Керівник СФГ «Моноліт».

                                 *           *             *

Дорогі працівники й пайовики

 ПАФ «Джерело»!

 Від усього серця вітаю вас зі святом працівників сільського господарства. Здавна восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо День пра-цівників сільського господарства. І не дивно, адже саме на українській землі тисячі років тому нашими предками було створено найдавнішу хліборобську культуру.

Тож прийміть найщиріші вітання з цим святом! Щастя вам, усмішок, щедрої долі, серце хай гріє людська доброта, втоми не знайте ні в чому й ніколи
і будьте здорові на довгі літа!

Сергій СИНИЦЬКИЙ.

Керівник ПАФ «Джерело».

                                 *           *             *

Шановні працівники, ветерани  і

пайовики СТОВ «Добробут плюс»!

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди  свята!
Нелегко доводиться вам працювати нині, постійно долаючи  примхи природи, інші негаразди. Проте, незважаючи на всі труднощі, ви виявляєте неабияку самовідданість, майстерність, витримку і наполегливість, щоб виростити, зібрати і зберегти плоди своєї праці.
Тож дозвольте висловити впевненість у тому, що ви все зробите від вас залежне, щоб село жило і міцніла держава. Низький уклін та шана вам, невтомні трудівники. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, злагоди, достатку, щедрих врожаїв із родючих нив, віри в краще майбутнє.
Василь НАЗАРЬКО.

Керівник СТОВ «Добробут плюс».

                                     *           *            *

Дорогі працівники, ветерани, пайовики СВК «Ізюмське»!

            Щиро вітаю вас та ваших близьких  зі  святом – Днем працівника сільського господарства!

      Цей день святковий для всіх, хто розумом і натрудженими   руками, серцем і душею  щодня долучається до споконвічно важливої справи - забезпечення людей сільськогосподарською продукцією.

      Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь людям, хай щедро родять ниви під мирним небом рідного краю, а у ваших домівках оселяться добро, родинна злагода та міцне здоров’я! Нехай обходять вас стороною природні стихії, а ваші рідні живуть у мирі, достатках, щасті, благополуччі та доброму самопочутті.

 Григорій САЛО.

Керівник СВК «Ізюмське». 

                                 *           *             *

ТОВ ЦОВТ «Акваторія»

Шановні працівники, пайовики «Акваторії»! Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв.
Тож щиро вітаю всіх  зі святом. Бажаю  успіхів у праці, енергії, здоров’я міцного, нехай кожному з вас щедро віддячує  нива. Тепла і затишку вашим родинам, щедрого святкового застілля. Нехай на радість, щастя ласкаве сонце сходить, нехай під ним врожайне поле родить. Гордості високої, радості широкої, успіхів багато, буднів вам крилатих, здоров’я залізного, доленьки безслізної, врожаю на славу і щоб на серці було славно!                            

Олег НАЗАРЬКО.

Керівник ТОВ ЦОВТ «Акваторія».

                              *           *             *

Шановні трудівники, ветерани, пайовики СТОВ«Шийківське»!
З почуттям особливої поваги і вдячності щиросердно вітаю зі святом усіх, для кого велика любов та безмежна шана до рідної української землі визначила не тільки професію, але й людську долю.
Шана та уклін вам, господарям української землі, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села,  за працелюбність та щедрість душі, теплоту сердець, гостинність і любов до свого краю, до своєї землі і неньки — України!
Бажаю вам здоров’я і щастя, добра і достатку! Нехай ваша невичерпна енергія та щоденна самовіддана праця приносять нові здобутки на благо українського народу .

Володимир УСТИМЕНКО.

Керівник СТОВ «Шийківське».

                               *           *             *

СТОВ агрофірма «Новий шлях»

Шановні трудівники полів і ферм, ветерани, па-йовики, усі ті, хто обрав справою свого життя працю в сільському господарстві!
Прийміть найщиріші вітання зі  святом – Днем пра-цівників сільського господарства.
Селянська праця - це споконвіку наймирніше і най-благородніше заняття, на якому стояв і завжди стоятиме світ. Сьогодні наші хлібороби протистоять примхам погоди, економічним труднощам і проявляють при цьому не тільки майстерність і виплеканий з діда-прадіда досвід, а й високу свідомість та сумління.
Хочу подякувати всім, хто сіє і жне, доглядає і вирощує худобу за сумлінну працю і відданість. 
Доброго вам здоров’я, невичерпної енергії та бадьорості, трудового довголіття, добра. Хай буде хліб і до хліба, гарно живеться і множиться.

Олексій Гомон.

Керівник СТОВ агрофірми «Новий шлях».

                                *           *             * 

ФГ «КСІОН»

Сердечно, щиро вітаю працівників і пайовиків ФГ «КСІОН» зі святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами рік. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.

Завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються   високо-якісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб і до хліба.
Вдячний за невтомну працю людям,  які боряться за кожну зернину, насінину і віддали роки свого життя на працю з землею.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Іван КРИЛЕВСЬКИЙ.

Керівник ФГ «КСІОН».

                                  *           *          *

Шановні працівники, ветерани, пайовики агрофірми «Світанок»!

Від щирого серця вітаю вас зі святом – Днем працівників сільського господарства!

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від неї залежить добробут і благополуччя людей. З діда-прадіда українці славляться умілими працьовитими руками і любов’ю до Матінки-Землі.

Своїми невтомними руками, з мудрістю й досвідом ви щороку засіваєте українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Завдяки вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я і благополуччя, щастя і добра, любові і достатку, невичерпної наснаги і оптимізму!

Тамара ГОЛОВЧЕНКО.

Керівник агрофірми «Світанок».

                                *           *             *

            Шановні ветерани, робітники, пайовики ФГ «Слобода»!

   Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року.   Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника - залишаються взірцем для багатьох людей. 
Це свято справжніх господарів. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою. Доземний уклін і щира подяка усім, хто ростить хліб і творить добро у нашому краї, в усій Україні. Бажаю вам здоров’я,  сімейного благополуччя, добробуту і злагоди у кожній вашій  оселі, стійкості у подоланні життєвих труднощів. Нехай вас береже Бог, а ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Богдан ГОЛОВЧЕНКО.

Керівник ФГ «Слобода».

                              *           *             *

Шановні  працівники, ветерани, пайовики агрофірми «Солоненське!»

День працівників сільського господарства — особливе свято для тих, хто присвятив своє життя землі та тваринництву. Робота в полі чи на фермах не є легкою й потребує від людини і певних знань, і досвіду, і чутливого ставлення. Низький уклін і щира вдячність вам, невтомним трудівникам, за самовіддану працю.

Нехай щедро колоситься українська нива, доглянута трудовими руками українських селян, щасливішає доля і багатшає життя.

Сердечно вітаю всіх вас зі святом і бажаю:

Здоров’я і наснаги.

Хай посилає Бог усім

Врожаю без тривоги!

Нехай наша земля

Багата хлібом буде,

Бо обробляли ці поля

Хороші, щирі люди!

Анатолій ПАХОМОВ.

Керівник агрофірми «Солоненське».

                                    *       *      *

Дорогі працівники, пайовики ФГ «ЛіС»!

Від усього серця вітаю вас із Днем працівників сільського господарства! Це свято трудівників, які знають справжню ціну хліба, які щодня невтомними руками самовіддано трудяться на українській землі. Вдячний вам за вашу невтомну працю, за ваше добросовісне ставлення до роботи, ваш безцінний досвід. 

Нехай родюча українська земля колоситься золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди буде свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі омріяні плани. Здоров`я вам міцного на довгі роки, життєвої енергії, невичерпного оптимізму. Хай у ваших родинах завжди буде тепло й затишно, панує взаєморозуміння.

Прийміть від мене привітання найпалкіші, 
       А з ними побажання  найщиріші - 
       Добра, поваги, злагоди, любові, 
       Багатої на щастя долі!

Сайд ЯХЬЯЄВ.

Керівник ФГ «ЛіС».