Поздравления

28 жовтня — День визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня - День  визволення України від німецько-фашистських загарбників

imgpreview 1Дорогі земляки!

28 жовтня ми відзначаємо дорогу для українського народу дату - 68-му річницю визволення України від фашистських окупантів. Свобода від рабства дісталася дорогою ціною. Кожна п'ядь нашої землі залита кров'ю, освячена життями загиблих і не народжених на світ. Давайте пам'ятати про це завжди. І нехай ніколи ворожа нога не ступить на нашу землю.

Михайло ДОБКІН. 

Голова обласної державної адміністрації.  

Дорогі земляки!

Щиро вітаю з 68-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

Мільйони скалічених життів, біль утрати, руїни та попіл залишив ворог на нашій землі. Але завдяки витримці, мужності, героїзму всіх, хто пережив жахіття війни, наша країна виборола Священну Перемогу та відродилася у збудованих містах, промислових підприємствах, навчальних закладах і, головне, нових поколіннях громадян.

Пам’ять про трагічні сторінки історії нашого народу має передаватися від покоління до покоління, а подвиг визволителів завжди буде прикладом патріотизму та честі.

Низький уклін ветеранам та щира синівська вдячність за мирне небо над головою. Бажаю довгих років життя, міцного здоров’я та усього самого найкращого.

Сергій ЧЕРНОВ.

Голова Харківської обласної ради.                                                                                             

Шановні борівчани!

 Дорогі ветерани війни!

  28 жовтня ми відзначаємо 68-му річницю визволення України від фашистських загарбників.  Долаючи жорстокий опір противника, наші військові частини у тяжких боях йшли зруйнованими містами і селами, аж поки на українській землі не залишилося жодного ворожого солдата. 

    Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні.

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.