Спорт

Молоді регіони — за здоровий спосіб життя 2012

Молоді регіони - за здоровий спосіб життя

spmr1Минулої суботи у смт. Борова на стадіоні Борівської ЗОШ №1 відбулося велике спортивне свято, присвячене 15-річчю Партії регіонів. Ініціаторами заходу були голова районної організації «Молоді регіони» Олександр Лисенко і депутат обласної ради Сергій Федченко.

Про організацію заходу і його проведення розповів Олександр Лисенко.

-           Однією з провідних тем  «Молодих регіонів» є здоровий спосіб життя, тому, порадившись із членами організації, вирішили на День народження Партії регіонів влаштувати змагання по футболу. Нашу ініціативу підтримав голова Борівської райдержад-міністрації Микола Кравцов, він також допомагав нам у організації свята. Взагалі хочу сказати, що багато людей не залишились байдужими до проведення районних змагань - підтримку надали працівник РБК Римма Піднебенна,  керівники сільгосппідприємств і приватні підприємці Сергій Кириченко, Геннадій Жиров, Валерій Озерний, Олег Назарько, Дмитро Кравчук, активну участь взяли учні Борівської ЗОШ №1, гравці футбольних команд району. Приємно відзначити, що  прийшло багато глядачів, які вболівали за свої улюблені команди, просто насолоджувалися красивою грою наших футболістів. Родзинкою свята був приїзд представників міні-футбольної команди «Локомотив»-чемпіонів світу. Вони показали майстер-клас гри в футбол. Позмагатися з чемпіонами світу бажаючих було багато, свої сили випробував і селищний голова Олександр Тертишний.

spmr2

Гравці команди «Форестер», які є активними членами районної організації «Молоді регіони», того дня відзначили подвійне свято - 15-річчя з дня створення  Партії регіонів і перемогу на футбольних змаганнях. Від почесних гостей із Південної залізниці вони отримали в подарунок м’яч із автографами футболістів «Локомотиву» і кубок.  «Маяк», який посів ІІ місце і «Трактор» (ІІІ місце) теж були нагороджені кубками і отримали набір м’ячів. Змагалися в той день і ветерани футболу.  З рахунком 5:3  команда «Прогрес» виборола перемогу в команди «Борова». Після гри і футболістів, і вболівальників пригощали смачною польовою кашею.

Підготувала

Тетяна ГУНЬКО.

 Хорошо, когда даже политические силы агитируют за здоровый образ жизни, но во многом собственная сила и выносливость личная заслуга. Нарастить мышечную массу, уменьшить жировую прослойку поможет домашний тренинг, который не требует каких-то специальных тренажеров или уникального дорогостоящего питания. В этой книге собраны все лучшие упражнения, описаны секреты питания, детально проанализированы мифы о протеинах, различных стероидных препаратах.