Поздравления

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

paskaШановні жителі Борівщини!

Щиро вітаємо вас із Великоднем! Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.

 

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.

Христос Воскрес! Скільки радості та втіхи є в цих двох словах. Це  тому, що якби Христос не воскрес, ми не мали б ніякої надії на спасіння й загинули б у гріхах своїх. «Аще же Христос не воста,- говорить святий апостол Павло, - суєтна вера ваша» (1 Кор. 15,17). Якби не воскрес Христос, який звершив наше спасіння, ми не мали б змоги і мріяти про наше воскресіння з мертвих. Але зараз Він воскрес - « Христос воста от мертвых, начаток умершим бысть» (1 Кор. 15,20), - і ми вже не боїмося смерті. Тепер ми знаємо, що прийде час, коли всі мертві востануть, й почнеться для нас нове вічно блаженне життя і ми вже ніколи не помремо. «Если мы веруем, что Иисус умер и воскрес, то и умерших в Иисусе Бог приведет с Ним» ( 1 Фес. 4,14).

Дорогі брати і сестри, вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням, бажаю миру, злагоди та радості духовної во Христі Ісусі Господі нашому.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ієромонах АФАНАСІЙ, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Чернещина.

 Христос Воскрес!

Шановні жителі Борової та Борівського району! Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння. Величне свято Воскресіння Христового сповнює кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. У ці урочисті і святкові дні сердечно вітаю всіх вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у  ваших серцях радість і душевний спокій. Бажаю вам і вашим рідним доброго здоров’я та щастя, добробуту й успіхів у добрих справах, миру та злагоди на довгі літа.

З повагою, отець ІОАНН, настоятель Борівського храму.

Дорогі земляки!

Найщиріші вітання вам із нагоди найбільшого християнського свята - Воскресіння Христового! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як Великодній рушник, і веселі, як українські писанки. Христос Воскрес!

Анатолій КРИВОРУЧКО.

Герой України.