Общество

Серце до серця з 7 квітня по 28 квітня 2013 року

Серце до серця

В Україні у січні 2006 року був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця», засновники якого поставили перед собою мету – порятунок життя і здоров’я дітей. 24 вересня Фонд провів всеукраїнську благодійну акцію «Почуйте всі!» з метою збору коштів для впровадження Програми діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами слуху.

Акція полягає у сус-пільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання, проводитися вона щовесни. Кожного року з галузей дитячої медицини вибирається нова тема.

В усіх обласних центрах України з 7 квітня по 28 квітня 2013 року проходитиме VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Почуй світ!», метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлі слухових апаратів у рамках  допомоги дітям з вадами слуху.

За семирічну діяльність фонду лікарням було передано медичне обладнання, загальна ринкова вартість якого склала 21 707 814,00 грн.  Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано коштів на суму 3 960 302,42 грн, за рахунок яких закуплено та передано хворим на цукровий діабет дітям 209 інсулінових помп у безоплатне користування.

     З метою отримання додаткової інформації щодо здійснення зазначеної акції просимо звертатися до обласного представника фонду – Герасимчук Наталії  Тел. 050-159-315-4.