Общество

Затишний берег для людей, обділених долею

Затишний берег для людей, обділених долею

PNIНещодавно вперше побувала в комунальній установі Піско-Радьківському психоневрологічному інтернаті. Була приємно вражена красою і затишком, який своїми руками зробили працівники інтернату на чолі з директором Володимиром Шерстюком і підопічними цього закладу. Мою увагу також привернула каплиця на території установи, директор інтернату Володимир Шерстюк розповів історію її будівництва: « Багато наших підопічних ходили до Піско-Радьківського храму, бо, крім уваги та спілкування з працівниками інтернату, вони потребували й спілкування з Богом через церкву, духовного виховання.

Але не всі підопічні мають можливість бувати в храмі, тому було прийнято рішення побудувати  каплицю на території інтернату. За допомогою я звернувся до приватного підприємця Любові Афанасьєвої: її колектив займається виготовленням і оздобленням виробів із деревини. Любов Михайлівна не відмовила нам у допомозі, надала всі необхідні для будівництва матеріали. Місце для каплиці було визначено й освячено настоятелем Піско-Радьківського храму отцем Олексієм. Всі будівельні роботи виконувалися працівниками нашого закладу і підопічними, які працювали з великим ентузіазмом. Обладнати каплицю і прилеглу до неї територію допомогли Омаров Ш.А. (фірма «Хазар» ЛТД), Шевченко О.С. (ТОВ «Здорове харчування»), підприємець Кряжева О.І., Лисенко О.Г. (Борівське лісництво). Третього  грудня, в День інваліда, каплицю було освячено й відкрито. Вона стала для кожної віруючої людини  осередком душевного спокою».

Крім того, що всі підопічні Піско-Радьківського інтернату мають можливість збагатитися духовно, вони займаються спортом, разом відзначають Дні народження, інші свята, беруть активну участь у підготовці та проведенні святкових концертів. Заклад, в якому перебувають люди, обділені долею, став для них затишним берегом.

На знімку: директор Піско-Радьківського психоневрологічного інтернату Володимир Шерстюк і приватний підприємець Любов Афанасьєва в каплиці.

Тетяна ГУНЬКО.