Образование

Увага! Діти на дорозі! Жовтень 2012 р.

Увага! Діти на дорозі!

Зазвичай, восени збільшується кількість нещасних випадків. Основні причини дитячого травматизму на дорозі – це раптовий вихід на проїжджу частину та перехід вулиць у невстановленому місці. У рамках місячника « Увага! Діти на дорозі!» у нашій школі було проведено єдиний урок  «Безпечна країна», поновлено куточки з безпеки руху та схеми безпечних маршрутів до школи, проведено навчальні заняття у « Школі Світлофора», вікторини, рейд «Вулиця», відбулися батьківські збори на тему попередження дитячого дорожньо-транспорного травматизму, щодня проходять тренажери-нагадування « Хвилинка» про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Особливо змістовним та цікавим був інформаційний захід « Правила дорожнього руху», який відбувся наприкінці вересня цього року в стінах навчального закладу. Головна мета заходу – пропаганда найголовніших правил у житті – як залишитися  здоровим і неушкодженим, будучи учасником дорожнього руху. Учні 1- 11 класів демонстрували повчальні сценки, з великою цікавістю розповідали про основні обов’язки та права пасажирів, види світлофорів, дорожніх знаків, про безпеку дорожнього руху. Також учні зустрілися з інспектором  Борівського РВ міліції Євтихієвим А.,який розповів про жахливі аварії, що відбуваються через незнання правил дорожнього руху. Він звернув увагу на те, що за 7 місяців цього року на дорогах країни сталося 1903 ДТП, у яких постраждали діти. Учні слухали із захопленням, адже доросла людина у формі є взірцем поведінки для них,  й правила та закони  дорожнього руху, почуті з вуст досвідчених інспекторів, запам’ятовуються дещо краще.

     Сподіваємося, що тривала співпраця школи, працівників ДАІ, усіх батьків дасть позитивні результати, і наше селище мине сумна статистика автопригод за участі дітей.

Тетяна КАЛІНІНА.

Голова учнівського самоврядування Новоплатонівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 Чтобы избежать трагедий на дороге мало одного только воспитательного процесса. Необходимо еще и поддерживать на надлежащем уровне техническое состояние автотранспорта. Не последнюю роль в долговременной эксплуатации авто отыгрывает масло. Почитайте motul x cess 5w40 отзывы и выбирайте для своей машины только лучшие синтетические масла.