Общество

Ваша служба небезпечна і важка

Ваша служба небезпечна і важка

reДень міліції відзначається в Україні щорічно 20 грудня. У працівників міліції – мужня та почесна професія. Вони оберігають від злочинних зазіхань мир і спокій співвітчизників, їхнє життя, здоров’я та майно, постійно захищають інтереси держави і суспільства. 
Міліцейська служба ніколи не була простою і легкою. Вона вимагає не тільки професіоналізму, витримки і принциповості, але і все більш тісної взаємодії з суспільством. 

Вже традиційно, напередодні професійного свята всіх працівників Борівського райвідділу міліції та ветеранів вітали за-ступник голови РДА Сергій Шутько, заступник голови районної ради Анатолій Васильєв, селищний голова Олександр Тертишний.

 

re1Т.в.о. начальника райвідділу міліції  Володимир Агєєв у привітанні зазначив, що їм є про що сказати в напрямку поліпшення умов праці особового складу. До рівня сучасних вимог доведено зовнішній вигляд місць загального користування на першому й другому поверхах адмінбудинку, на рівні європейських вимог  приміщення  ізолятору тимчасового тримання заарештованих і взятих під варту осіб. Слід відзначити і досягнення в про-філактичній та оперативно-розшуковій роботі.  Чергова частина завжди була і є обличчям райвід-ділу. І в цьому заслуга ка-пітана міліції Євгенія Пугача, майора міліції Сергія Кіченка, майора міліції Олексія Доценка. Своєрідними посередниками між райвідділом і населенням району є дільничні інспектори міліції під керуванням старшого лейтенанта міліції Вадима Рівчака. Від того, як спрацюють дільничні, залежить рівень профілактичної роботи на місцях, загальний стан профілактичних заходів.

На варті дотримання законності по зберіганню й застосуванню мисливської вогнепальної зброї, арсенал якої в районі зростає з року в рік, стоїть інспектор дозвільної системи капітан міліції Олександр Трембак.

Зі стабільними показниками підійшли до свого професійного свята й працівники відділення ДАІ.

Провідним підрозділом у райвідділі є кримінальний блок, до якого входять сектор карного розшуку, сектор державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, кримінальної міліції у справах неповнолітніх. В числі кращих працівників - ма-йор міліції Віталій Бондаренко, майор міліції Леонід Чернятін, капітан міліції Олег Афанасьєв і майор міліції Владислав Самойлов.

Певні труднощі в роботі мають нині працівники ІТТ під керівництвом капітана міліції Ігоря Грабаря. Одночасно з виконанням основних функціональних обов’язків вони проводять значний обсяг ремонтних робіт у ізоляторі тимчасового тримання. У зв“язку з цим слід висловити слова подяки усім працівникам ізолятора: прапорщику міліції Олександру Татькову, прапорщику міліції Олександру Біліченку, старшим сержантам міліції Сергію Острижному та Володимиру Голику.

Ритмічність і безперебійність функціонування міліцейського механізму забезпечують завідуюча канцелярією Людмила Шевченко, бухгалтер Ірина Гонтар, працівники райвідділу Людмила Кісельова, Ольга Новгородська, Ольга Тичина, Ольга Єжова, Яна Дерман, Михайло Сидоренко, Володимир Биков та інші.

re2За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до службових обов’язків, самовіддану працю по забезпеченню збереження громадського порядку, розкритті і попередженні злочинів на території району та з нагоди професійного свята – Дня міліції Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагородили працівників райвідділу міліції: Бондаренка Віталія, майора міліції, начальника сектору кримінального розшуку Борівського райвідділу; Грабаря Ігоря, капітана міліції, начальника ІТТ; Дермана Олександра, лейтенанта міліції,  слідчого слідчого відділення; Кучму Олексія, старшого сержанта міліції, інспектора патрульної служби сектору ОГП; Пугача Євгенія, капітана міліції, начальника штабу; Татькова Олександра, прапорщика міліції, помічника чергового ІТТ; Чайку Юрія, прапорщика міліції, помічника оперативного чергового.

Почесними грамотами селищної ради відзначено роботу дільничних інспекторів: капітана міліції Анатолія Євтихієва, лейтенантів міліції Сергія Цигельського та Наїма Надир-Огли Кулієва, старшого державтоінспектора капітана міліції  Євгена Ма-лєєва і старшого лейтенанта міліції, інспектора з дізнання ВДАІ Юрія Бондаренка.

Під час торжеств ветерану райвідділу міліції Анатолію Васильєву  вручено ювілейну медаль, яка була «загублена» серед службових паперів раніше.

Працівники райвідділу культури і аматори сцени приготували цікавий концерт для винуватців свята.

Олена КОЛЕСНІКОВА.