Общество

Родинне свято 2012

Родинне свято

svnoviyslaСвяткувати День працівників сільського господарства у агрофірмі «Новий шлях» приходять родинами. У сільгосппідприємстві трудиться багато сімейних династій, а якщо члени сім’ї й мають інше місце роботи, все одно вони причетні до цього свята - всією родиною хвилюються і за врожай, і за техніку, і за надої молока, приріст тварин. Адже від стабільного функціонування підприємства залежить стабільність і добробут багатьох сімей с. Чернещина.

Вже багато років поспіль у агрофірмі «Новий шлях» свято зустрічають із вагомими здобутками. Цього року - не виняток: і врожаї зібрані гарні, і надої молока підвищилися. Кожен, хто працює в агрофірмі, зробив свій особистий внесок у розвиток чи рослинництва, чи тваринництва підприємства. Тож на свято працівники йдуть з гордістю за те, що роблять важливу справу - забезпечують і рідне село, й район, і країну продуктами харчування. Пишаються  ними й їхні рідні. Особливо приємно, коли на святі, вже за традицією, керівник господарства Олексій Гомон називає всіх трудівників агрофірми поіменно, щоб ушанувати кожного, щоб подякувати кожному за невтомну працю, за недоспані ночі, за натруджені руки.

Побажання всього найкращого в житті лунали від директора, головного агронома Віктора Северина, головного інженера Віталія Павленка,  інших працівників підприємства,  Чернещинського сільського голови Світлани Вразовської.

Агрофірма «Новий шлях» - найбільше сільськогосподарське підприємство ра-йону за чисельністю працівників, і, мабуть, нелегко влаштувати свято одразу для більше ста працівників і їхніх рідних, кожному догодити, але керівництву агрофірми це добре вдається. 

Велику допомогу у святкуванні надають кухарі - вони, як завжди,  наготували на свято стільки смачного, що неможливо було все спробувати!

Приємний сюрприз отримали від керівництва агрофірми присутні на святі, коли вийшли на вулицю подихати свіжим повітрям - небо над селом осяяв яскравий феєрверк. Радісно, із захопленням всі дивилися на небо, в якому то загорялися, то гаснули різнокольорові зірочки.

А потім, звичайно ж, були танці, та ще й під живу музику - запальними піснями всіх розважав Микола Голуб.

Тетяна ГУНЬКО.