Общество

Лідер, перевірений ділом

Лідер, перевірений ділом

остапчукПівденна залізниця – це масштабна модель держави, без перебільшення «держава в державі». І ефективно керувати нею може лише людина з державним мисленням, багатим досвідом керівної роботи. Недарма кажуть, що робота на залізниці – це школа державного управління. Той, хто керує за-лізницею, має що запропонувати  країні, державі та її народу.

З 2000 року Південною залізницею - величезним господарством, що розташоване на території сімох областей нашої країни,  керує Герой України Віктор Остапчук, якого на рідній залізниці вже давно називають народним керівником.

Народним, бо на всіх етапах своєї сорокарічної кар’єри він був поруч із людьми, за будь-яких обставин виявляючи не лише вимогливість та вміння приймати рішення, але й людяність та щиросердність.

Спеціаліст, високий професіоналізм якого цінують колеги не тільки в Україні, але й за її межами; талановитий організатор і керівник – один з найкращих за всю історію Південної залізниці; харизматичний лідер, який зумів згуртувати навколо себе ефективну команду та вивести Південну  в лідери галузі.

Серед залізничників України Південна давно набула слави найкращого місця роботи.   Її колектив – це величезна єдина сім’я – з однією душею та серцем, як сказано у Святому Письмі. 47 тисяч працівників та 32 тисячі ветеранів Південної щоденно відчувають реальну турботу свого керівництва. І величезна заслуга в цьому саме Віктора Миколайовича Остапчука.

Все життя Віктор Миколайович Остапчук працює для людей. Ефективну роботу, високу соціальну відповідальність, турботу про кожну людину, стандарти, які запроваджені на Південній залізниці сьогодні, Віктор Остапчук готовий відстоювати на рівні держави. Він знає, як це робити, він вміє це робити. Віктор Остапчук готовий присвятити свій час і сили добробуту і стабільному розвитку всієї України взагалі і свого виборчого округу зокрема.

Для цього потрібно зробити лише крок. Крок  – від народного керівника до народного депутата. Це непростий крок, але за підтримки тих, хто йому вірить, тих, хто знає про його справи та здобутки, Віктор Миколайович обов’язково переможе.

Тому що тих, хто його підтримує, – більшість. Це всі ті, хто мріють про добробут своєї родини та впевнене майбутнє своїх дітей.

Це ті, хто розуміють, що у всіх нас спільний шлях – від мрії до дії. І тому перемога Віктора Остапчука стане нашою спільною перемогою.

Віктор Остапчук - переможемо разом!