Общество

Веселилося «Печенізьке поле»

Веселилося «Печенізьке поле»

Етнічний фестиваль «Печенізьке поле» пройшов дуже цікаво і насичено. На мальовничий берег Печенізького водосховища з’їхалися учасники практично з усіх куточків України. Тож у фестивальному диво-містечку, як то говорять, ніде було яблуку впасти, а бажаючі могли завітати до слобожанської казни, співочого майданчику, містечка майстрів, дитячої галявини, козацької застави, взяти участь у поросячих перегонах, пиріжковій толоці, козацьких розвагах.

x

Настрій у всіх учасників та гостей фестивалю був піднесений. Тут в повній мірі було видно, наскільки талановита наша земля, скільки багато гарних, розумних, здібних людей живуть на Харківщині.

До участі в етнофестивалі готувалися всі працівники Борівського БК та аматори сцени.

Взяти участь у фольклорній програмі фестивалю було запрошено Піско-Радьківський народний аматорський фольклорний ансамбль «Українські вечорниці» (керівник Валентина Чуйко). Як завжди, під час виступу ансамблю, зібралося багато глядачів, які бурхливими оплесками зустрічали кожну народну пісню, підтанцьовували і підспівували.

А які смачні і незвичні пиріжки були підготовлені учасниками фольклорного ансамблю на конкурс «У кожної куми свої пироги»! Під час презентації пиріжків до пиріжкової толоки завітав голова облдержадміністрації Михайло Добкін, який із задоволенням їх скуштував і запросив всіх присутніх теж посмакувати.

Рішенням журі, яке проводило оцінку експозицій і враховувало використання і традиційних, і оригінальних способів виготовлення, випічки, оформлення деталей та самої композиції, смакові якості, вміння презентувати композицію, за даний конкурс наш район отримав Диплом.

А яким цікавим був конкурс «Поросячі перегони»! І не біда, що наше порося Чита не вибороло перемогу, зате воно було найкрасивішим, з ним фотографувалися багато охочих, а під час перегонів його достойно доніс на руках Віталій Молчанов, працівник БК.

Тож після фестивалю, хоча всі й були заморені, але задоволені, отримали масу позитивних емоцій.

Олена КОЛОМІЄЦЬ.

Директор Борівського районного будинку культури.

P.S. На черговій апаратній нараді за участь у етнофестивалі «Печенізьке поле» Почесною грамотою та грошовою винагородою райдержадміністрації та районної ради було нагороджено Піско-Радьківський фольклорний колектив, директору Борівського БК Олені Коломієць і директору Піско-Радьківського сільського БК Валентині Бебешко вручено Подяку РДА і райради.