Общество

Увага: повідомлення!

Увага: повідомлення!

      Територіальне управління державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Харківській області повідомляє, що 29 серпня 2011 року в місті Ужгороді під час проведення земляних робіт з прокладенням електрокабелю було пошкоджено розподільчий газопровід з подальшим витоком газу, що спричинило вибух газоповітряної суміші.

При виконанні робіт було застосовано метод горизонтального буріння, на який не отримано відповідний дозвіл Держгірпромнагляду. План виконання робіт не було узгоджено в установленому порядку. Троє потерпілих внаслідок пожежі, спричиненої вибухом, госпіталізовано. Відключено від газопостачання місто Ужгород та населені пункти Ужгородського району Закарпатської області, для локалізації аварії були залучені значні людські та фінансові ресурси.

З метою недопущення подібних випадків при проведені суб?єктами господарювання земляних робіт поблизу магістральних газопроводів та комунікаційних мереж необхідно отримати відповідні дозволи.

В аварійних випадках потрібно негайно телефонувати в Борівський районний відділ ГУ МНС Харківської області за телефоном 101.