Общество

Незабутній відпочинок 2013

Незабутній відпочинок

DITY1Влітку 2013 року за ініціативи народного депутата України Віктора Миколайовича Остапчука, який очолює громадську спілку «Соціальний рух поваги», Борівському району було надано 35 путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій  у  табори «Сонячний» Харківської області, «Орлятко» Сумської області та санаторій «Мрія» м. Євпаторія.    

На перших змінах табору «Сонячний» та санаторію «Мрія» відпочило 15 дітей – це діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, в тому числі 5 вихованців дитячого будинку сімейного типу. На ІІІ зміні табору «Орлятко» Сумської області відпочивало 20 дітей з багатодітних сімей, з ними працювали вихователі нашого району Юрій Любий та Антон Таратасюк. До табору діти їхали персональним дитячим поїздом. Своїми враженнями поділились вихователі:

- Коли ми  приїхали  до табору «Орлятко» Сумської області, нас  зустріли  тепло й привітно. Кожен день був насичений: ранкова зарядка, різноманітні бесіди, складання й оформлення «путівки дня», купання в чудовому сучасному басейні, а в вечорами проводилися концерти та конкурси. Найбільші враження і у нас, і у дітей залишилися від «Поляни казок» з персонажами дитячих творів О.С.Пушкіна, а особливо сподобалася голова богатиря, розмір якої сягає двоповерхової будівлі.     

DITY2Протягом 21 дня ІІІ табірної зміни діти брали участь у різноманітних спортивно-масових та культурно-розважальних  заходах: змаганнях з плавання, міні- футболу, настільного тенісу, шашок.  Особливо відзначилися: Гога Віктор, Регула Володимир, Гал Яна, Бухало Ольга та Зажигін Андрій, які, відповідно, й  були нагороджені почесними грамотами і медалями. Всі діти добре провели час і повернулись до рідного дому  веселими й бадьорими та готовими до нового навчального року.

   Батьки й діти ви-словлюють щиру подяку народному депутату України Віктору Миколайовичу Остапчуку за надану можливість чудового та змістовного відпочинку. Наші діти отримали позитивний заряд бадьорості, настрою та неймовірних вражень.

 Дуже приємно, що Віктор Миколайович завжди знаходить можливість надати допомогу мешканцям нашого ра-йону, а особливо дітям. 

Наталія ГРАБАР.

Завідувач сектору у справах молоді та спорту Борівської ра-йонної державної адміністрації.