Общество

Життєвий шлях, сповнений плідною працею (12 серпня Івану Захаровичу Бондаренку виповнилося 75 років)

Життєвий  шлях, сповнений  плідною  працею (12 серпня Івану Захаровичу Бондаренку виповнилося 75 років)

bondarenkoСвій трудовий шлях у Борівському районі Іван Захарович розпочав на посаді головного агронома колгоспу «Правда». З перших днів своєї роботи він зарекомендував себе як людина-професіонал, його відмінні знання з агрономії важко було не помітити, і вже через деякий час Івану Захаровичу запропонували працювати головним агрономом у райсільгоспуправлінні. Своїм досвідом він щедро ділився з усіма керівниками сільгосппідприємств, його думку поважали й цінували. У 1975 році  Івану Захаровичу Бондаренку довірили відповідальну посаду другого секретаря райкому Комуністичної партії України. Він виправдав виявлене йому довір’я, бо завжди працював на повну, не шкодуючи сил, віддаючи всю свою завзяту енергію. Через 10 років Іван Захарович піднявся ще на одну кар’єрну сходинку - був призначений першим секретарем райкому Компартії України. Його розум, компетентність, організаторські здібності завжди були спрямовані на зміцнення, розвиток Борівщини, добробут її жителів. Завдяки його ініціативі впровадження багатьох новітніх технологій у рослинництві, наш район мав високі показники в сільському господарстві. 

Багато людей знають Івана Захаровича як керівника Борівської районної державної адміністрації, районної ради, бо часто зверталися до нього за порадою чи необхідною допомогою і  отримували позитивне вирішення своїх питань. Завжди стриманий, тактовний, інтелігентний, Іван Захарович уміло знаходив підхід до всіх людей, з якими йому доводилося спілкуватися.

Внесок Івана Захаровича Бондаренка в соціально-економічний розвиток Борівщини, його плідна натхненна праця, без сумніву, - частина історії району, його життя - це зразок гідного життєвого шляху, приклад для наслідування.     

Висловлюємо Вам, Іване Захаровичу, сердечну вдячність і глибоку шану за Вашу невтомну працю.  

Прийміть від нас щирі слова вітання з ювілеєм, побажання  добра, щасливої долі, міцного здоров’я на довгі роки. Нехай Вас завжди супроводжує святковий настрій,  кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні.

Микола Кравцов.

Голова Борівської районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

Голова Борівської районної ради.