Происшествия

Відголоски війни

Відголоски війни

Незважаючи на заходи, які вживаються підрозділами МНС України у взаємодії з органами виконавчої влади та іншими службами та організаціями, трапляються випадки загибелі та травмування населення внаслідок самостійного вилучення та розбирання вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни.

На території району таких випадків поки не зареєстровано, але на теперішній час доволі часто знаходять вибухонебезпечні предмети та предмети, схожі на них. Найбільш небезпечною ділянкою на території нашого району по знаходженню вибухонебезпечних предметів є територія Піско-Радьківської сільської ради. Але й на інших територіях району доволі часто знаходять небезпечні «сюрпризи».

Тому Борівський РВ ГУ МНС України в Харківській області вкотре попереджає, що у разі знаходження (виявлення) вибухонебезпечних предметів необхідно:

- терміново припинити всі роботи;

- вивести (відвести) на максимально можливу відстань усіх людей, які знаходяться поблизу;

- огородити виявлений вибухонебезпечний предмет, використовуючи підручні засоби;

- організувати охорону місця до прибуття відповідних фахівців;

- терміново повідомити чергового диспетчера районного відділу МНС за телефоном «101», або 6-15-73;

- терміново повідомити районний відділ внутрішніх справ по телефону «102». Повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місцезнаходження вибухонебезпечного предмета. Бажано повідомити прізвище, ім’я та по батькові, адресу, номер телефону особи, від якої надійшло повідомлення, з метою можливості отримання додаткової інформації.

Особливу увагу з цього приводу потрібно приділяти нашим дітям. Тому, шановні батьки та вчителі, Борівський РВ ГУ МНС України в Харківській області просить Вас постійно нагадувати дітям, що незнайомі металеві предмети, особливо ті, що зовнішньо нагадують вибухонебезпечні предмети, брати в руки, приносити додому та бавитися з ними категорично заборонено - це може нашкодити їх життю та здоров’ю.

Старший інспектор ДІЦЗ та ТБ

сектору з питань НПД Борівського РВ

ГУ МНС України в Харківській області

капітан служби цивільного захисту Є.О. Тамлянкін

Борова: люди та досягнення