Общество

У «Орлятку» знов лунають дитячі голоси

У «Орлятку» знов лунають дитячі голоси

orlІІЗовсім невеликий проміжок часу в «Орлятку» не було чути дитячих голосів після першої зміни. Вони знову дзвінко залунали 27 червня, коли розпочався заїзд на ІІ зміну. Кілька днів дітвора мала змогу познайомитися один із одним, з вихователями та вожатими. Наставники допомогли дітям підготувати чудовий концерт.

І ось 30 червня відзначали в таборі подвійне свято: урочисте відкриття другої зміни та День молоді. Того дня культорганізатор Тамара Кіян разом із старшою вожатою Вікторією Дзюбою провели святкову лінійку. Після неї розпочався урочистий концерт. До  табору приїхало чимало гостей – батьки дітей, які відпочивають, рідні, знайомі. Всіх вразила неабияка майстерність юних артистів – вони чудово співали, танцювали, грали на гітарі і, навіть, складали вірші. Дійство відбувалося у вигляді подорожі Країною казок. Виступи підготували всі загони – він найменших до найстарших. Всім дуже сподобався також виступ спортсменів з третього загону, які демонстрували бойове мистецтво теквондо. Дитяча глядацька аудиторія дуже щира – кожного артиста вітала гучними оплесками. Дорослі також підтримували оваціями юних виконавців. Концерт всім присутнім дуже сподобався. Після заходу кожна дитина, яка відпочиває у таборі, отримала солодощі.

У таборі відпочивають діти не тільки з нашого району, а й з усієї Харківщини. Всього функціонують 6 загонів за віком дітей. Вихователі та вожаті у «Орлятку» доброзичливі, ініціативні, тому відпочинок дітей обіцяє бути насиченим та цікавим. Старшим вихователем працює вчитель Борівської ЗОШ №1 Катерина Маклова. Організовує роботу ПЗОВ «Орлятко» його директор Борис Дзюба, який зібрав дружній колектив працівників табору.

Тож, щиро бажаємо дітлахам приємного відпочинку.

Тетяна КОЛЕСНІК.