Спорт

Спортивна родина (травень 2012 р.)

Спортивна родина (травень 2012 р.)

18569Більше 10 років, але з деякими перервами, в рамках обласної спартакіади на Харківщині проводяться змагання спортивних сімейних родин. Ці змагання складаються з декількох естафетних та спортивних вправ, які виконують всі члени спортивної родини. Кожні 2-3 роки види змагань змінюють та урізноманітнюють.

15 травня 1999 року сім’я Мизюк  (Василь Андрійович, Зоя Володимирівна та восьмирічний син Сергій) вперше взяли участь у цих змаганнях. Як не  важко було маленькому Сергію змагатися з 10-12-річними суперниками, та все ж таки сім’я Мизюк виступила вдало і в загальному заліку посіла ІІ місце. До речі, того ж дня проводилися змагання з гирьового спорту, в яких Василь Андрійович став чемпіоном області у ваговій категорії до 75 кг.

У травні 2000 року сім’я Мизюк знову взяла участь у обласних змаганнях спортивних родин – і знову вдалий виступ: ІІ загальне місце. До першого місця не вистачило лише декількох балів.

Коли у 2005 році стало питання, кому захищати честь Борівщини на обласних змаганнях «Спортивна родина», Василь Андрійович та Зоя Володимирівна без вагань погодилися і в помічники взяли собі племінника Олександра. В загальному заліку посіли І місце. Такого тріумфу не знала жодна сімейна родина області. Того дня Мизюки привезли додому 18 медалей (по шість на кожного члена сім’ї) та кубок золотого гатунку.

15 жовтня 2005 року запам’яталося сім’ї Мизюк назавжди, адже такі перемоги не забуваються. А навесні наступного 2006 року сім’я Мизюк, але вже в складі Павла Андрійовича, Катерини Павлівни та Олександра взяла участь у Всеукраїнських змаганнях «Тато, мати, я – спортивна сім’я». Тут також вдало виступили – вибороли ІІІ місце.

Цього року, 13 квітня 2012 р., у м. Харкові також були проведені змагання «Мати, тато, я – спортивна сім’я». Честь нашого ра-йону як переможець районних змагань знову захищала сім’я Мизюк (Василь Андрійович, Зоя Володимирівна та їхня донька Яна, яка навчається в 4Б класі Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.). Змагання були дуже складними. З 23 команд І місце посіла сім’я з Краснограда, яка набрала 86 балів, ІІ місце – команда з Ку-п’янська із 79 балами і всього лише на один бал сім’я Мизюк поступилася куп’янчанам у боротьбі за ІІ місце. Набравши 78 балів, наша сім’я посіла ІІІ місце і отримала бронзові медалі та кубок. До речі, це не всі перемоги сім’ї Мизюк. Донька Яна – вже дворазова чемпіонка ра-йонних та зональних обласних змагань Малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини». Син Сергій – дворазовий чемпіон Харківської області з футболу серед учнів, а, навчаючись в футбольній академії «Шахтар» м. Донецька, був один раз срібним призером та три рази чемпіоном України з футболу серед юнаків 1991 р.н. та багаторазовим чемпіоном Всеукраїських та міжнародних турнірів з футболу. Зоя Володимирівна – неодноразова чемпіонка з настільного тенісу серед держслужбовців та три-кратна чемпіонка в командному заліку спартакіади Держслужбовців Харківської області.

Василь Андрійович – багаторазовий чемпіон Борівського району з футболу, волейболу, баскетболу, міні-футболу у складі команди «Прогрес» с.Ізюмське, бронзовий призер в індивідуальному заліку та чемпіон в командному заліку з багатоборства Харківської області, неодноразовий призер Харківщини з гирьового спорту. Гарних успіхів Василь Андрійович досяг на районних, регіональних та обласних змаганнях зі своїми вихованцями – учнями.

Хочеться привітати сім’ю Мизюк з їхніми багаторічними перемогами та побажати їм сімейного благополуччя, міцного здоров’я, спортивного довголіття та перемог на майбутніх змаганнях.

Валерій МАЛАШИК.

Начальник відділу з питань ФК і спорту РДА.