Общество

Вручили медаль

Вручили медаль

medalНапередодні жіночого свята 8 Березня голова Борівської районної державної адміністрації Микола Кравцов і головний лікар Борівської центральної районної лікарні Любов Віннікова привітали зі святом усіх жінок, які працюють у медицині. Завідуючій дитячим відділенням Борівської ЦРЛ Ользі Яківні Придатько цей день запам’ятається назавжди: їй вручили відзнаку Президента України ювілейну медаль «20 років незалежності України». Ця державна нагорода України встановлена в 2011 році для відзначення громадян за значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та зміцнення міжнародного авторитету, заслуги у державотворчій, соціально-економічній і громадсько-політичній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння українському народу.

Ольга Яківна Придатько працює лікарем з 1980 року, з цього ж часу і до сьогодні очолює дитяче відділення Борівської центральної районної лікарні. Через її золоті руки пройшли сотні малюків, не перерахувати, скільки з її допомогою було за цей час врятовано дитячих життів, скільки подолано дитячих хвороб.
Усі жителі Борівщини знають цю жінку як висококваліфікованого лікаря, людину чуйну, доброзичливу, щиру.
Глибока Вам шана, Ольга Яківно, низький уклін за Вашу невтомну працю на лікарській ниві, довгих і щасливих років життя, і нехай Ваші руки врятують від хвороб ще багато дітей.
Тетяна ГУНЬКО.