Общество

Відзначили День Захисника Вітчизни 2013

Відзначили День Захисника Вітчизни

23vshast23 лютого всі військовослужбовці, а разом з ними і весь український народ, відзначають День захисника Вітчизни. В цей день ушановують тих, хто присвятив своє життя служінню Батьківщині, захистив рідну землю у роки війни і нині продовжує стояти на варті її суверенітету і незалежності.

          Поняття «захисник Вітчизни» в кожного народу асоціюється з найвищим проявом вірності, честі та обов’язку. Це людина, яка  завжди першою в скрутний час стане на захист своєї країни.

          Не оминуло свято і військовослужбовців військової частини, яка дислокується у с.м.т. Борова. Святкові заходи розпочалися з привітання командира військової частини Ігоря Величка і  оголошення святкового наказу про відзначення кращих військовослужбовців підрозділу. Під керівництвом заступника командира з виховної роботи Сергія Грека військовослужбовцями підрозділу був організований святковий концерт художньої самодіяльності.  Приємно, що про військовиків не забувають  і підприємці нашого району - до підрозділу завітав  приватний підприємець, депутат селищної ради Небувайло Олександр Іванович, який щиро привітав військово-службовців зі святом, подякував за їхнє сумлінне виконання  обов’язків, професіоналізм, патріотизм та продовження славетних традицій наших ветеранів, які й тепер надихають молодь на служіння Батьківщині. Олександр Небувайло побажав міцного здоров’я, родинного затишку, мирного неба і нових звершень у шляхетній справі служіння Вітчизні.

          Весь особовий склад  підрозділу дуже вдячний Небувайлу Олександру Івановичу за турботу про військовиків, за подарунки та святковий «солодкий» стіл. Дуже приємно, що в нашому житті є місце в серцях людей, які піклуються та створюють справжнє свято для тих, хто у мирний час стоїть на захисті Батьківщини.