Спорт

Волейбол (лютий 2012 р.)

Волейбол (лютий 2012 р.)

volejballНещодавно на базі Борівської ЗОШ №1 відбулися районні спортивні змагання на Кубок району з волейболу, присвячені 69-й річниці визволення Борівщини від німецько-фашистських загарбників. У змаганнях взяли участь п’ять команд. Колективи фізичної культури: з с.Ізюмського «Прогрес», с. Піски-Радьківські «Маяк» та три команди з Борової: «Факел» газокомпресорної станції, «Ветеран» і «Газ-Мяс». У основному боротьба за Кубок розгорнулась між трьома командами, а саме: «Прогрес», «Факел», «Ветеран». Кожна партія між цими командами проходила в напруженій боротьбі, але достойний опір чинили і команди «Маяк» і «Газ-Мяс».

 

Переможцем Кубку району з волейболу стала команда «Прогрес», ІІ місце посіла команда «Факел», ІІІ – «Ветеран», четверте і п’яте – «Маяк» і «Газ-Мяс». За команду-переможця виступали брати Мизюк В. та Мизюк П., Дрогалев М., Реука С., Шафран Р., Костарєв А.

Настільний теніс

Паралельно із змаганнями з волейболу проходив і турнір з настільного тенісу, в якому взяло участь вісім спортсменів району, а саме: чемпіон Обласної Спартакіади Спартак А. (із с. Піски-Радьківські), Мустафаєв К., Безименний В., Немилостивий О., Немилостивий В., Скрипник В., Шевченко О., Рибалка С. Переможцем турніру став Спартак А., показавши кращий результат. Друге місце виборов Мустафаєв К., а третє – Безименний В.

Учасники змагань були нагороджені кубком, медалями та дипломами і грамотами відділу фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

Валерій МАЛАШИК.

Начальник відділу фізичної культури та спорту РДА.