Общество

Як відзначають своє «професійне» свято сучасні студенти? Ч.3

Як відзначають своє «професійне» свято сучасні студенти? Ч.3

student3Денис ТАРАНУХА, студент Полтавського університету економіки і торгівлі.

Можна сказати, що я – студент з великим стажем. Після закінчення Борівської гімназії №1, вступив до Харківського торгово-економічного коледжу. Саме там зрозумів, що студенти, дійсно, від сесії до сесії живуть весело. А під час сесії навантаження на кожного  зростає і доводиться використовувати 24 години на добу, щоб вчасно і добре здати сесію.

 

Найбільше День студента мені запам’ятався, коли ще навчався у коледжі. Підготовка до цього дня почалася завчасно, серед студентів різних ВУЗів Харкова проводили кастинги, і мене серед інших обрали для участі у конкурсі. Було дуже цікаво, того дня у мене з`явилося багато друзів з інших учбових закладів. Та головне, що я став переможцем і  мер Харкова  вручив  приз - домашній кінотеатр. А після цього ми пішли до нічного клубу на дискотеку.

Цікаво відзначають День студента і в Полтавському університеті економіки і торгівлі. 25 січня ректорат орендує для студентів приміщення нічного клубу, де і проходить свято. Але ми там не просто танцюємо, як на дискотеці. Силами студентів готується цікавий концерт,  беремо участь у найрізноманітніших конкурсах. Загалом, час проходить весело і кожне таке свято запам’ятовується надовго.

Моє хобі – вокальний спів,  брав участь у най- різноманітних пісенних конкурсах. Нещодавно мене запросили на міжнародний конкурс естрадної пісні, який проходитиме у Парижі. Зрозуміло, що мені, як студенту, таку поїздку не осилити фінансово. Але на допомогу прийшов наш ректор університету, який  обіцяє фінансову підтримку.

Нещодавно я одружився і став батьком. І  хочу, щоб моя дитина, коли виросте, теж стала студентом, щоб згодом з гордістю могла сказати, що отримала освіту у престижному ВУЗі.

Хочу привітати з днем студентів усіх борівчан, які зараз навчаються в учбових закладах України. Удачі вам, високих оцінок і хороших викладачів.