Общество

Ялинка-красуня зібрала разом друзів

Ялинка-красуня зібрала разом друзів

nr22012Напередодні Святвечора у приміщенні районного Будинку дитячої та юнацької творчості пройшла благодійна ялинка для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. Саме ця категорія діток потребує більшої уваги до себе. А Новий рік – це казкове свято, на яке чекають усі діти, чекають подарунки, а дана категорія – особливо.  Привітати діток з новорічними святами та побажати їм успіхів у навчанні, здоров`я завітала заступник голови РДА Ольга Суховій.

 

В центрі зали – красуня ялинка. Цього року вона незвичайна, наряджена не купленими іграшками, а саморобними, зробленими руками вихованців БДЮТ. І від цього лісова красуня стала ще святковіша і ошатніша.

Господарі свята, вихованці Будинку творчості, підготували для гостей цікавий концерт: співали їм новорічних пісень, виступала танцювальна група «Фаворит».

І, звичайно ж, на свято завітали Дід Мороз зі Снігуронькою. Він поцікавився у дітей, як минув рік, що нового сталося у  житті, послухав вірші у їх виконанні, вручив цукерки.

А потім усі із великим задоволенням взяли участь у різноманітних цікавих конкурсах, іграх, за що отримували солодощі. А також кружляли разом з Дідом Морозом у веселому танку.

По закінченню свята  діти отримали солодкі подарунки, які їм  вручили від відділу у справах сім’ї та молоді районної державної адміністрації.

Не залишилися без солодощів і вихованці БДЮТ, які підготували такий цікавий змістовний концерт для дітей. Спонсорську допомогу у придбанні шоколадок надали депутат обласної ради Сергій Федченко та голова громадської організації «Молоді регіони», депутат селищної ради Олександр Лисенко.

Олена

 КОЛЕСНІКОВА.

На знімках: під час святкування Новорічної благодійної  ялинки  у Борівському БДЮТ.

Один комментарий на “Ялинка-красуня зібрала разом друзів

  1. Суперове фото*) Я себе бачу.

Комментарии закрыты.