Общество

У новий рік із гарним настроєм

У новий рік із гарним настроєм

cherne1Більшу частину свого життя люди, які працюють, проводять на роботі. У колективі колег часто зуст-річають свята, відзначають інші приємні події. Звичайно, не винятком  є і найулюбленіше для багатьох свято  Новий рік.

cherne2У Чернещині напередодні Нового року рано прокинулися не тільки доярки СТОВ «Новий шлях», які поспішали на ранкове доїння, а й керівник агрофірми Олексій Гомон, Чернещинський сільський голова Світлана Вразовська, працівники сільради Ірина Павленко, Людмила Дацюк, Олена Гніденко. Прихопивши з собою Снігуроньку (Анну  Забийвороту), Діда Мороза (Сергія Забийвороту) і Валентину Невмирич із акордеоном, вирушили вітати одразу тих, у кого робота починається задовго до сходу сонця - працівників ферм. І завфермами, і доярки, й інші працівники МТФ №1 та МТФ №2 а/ф «Новий шлях» зустрічали гостей із піднесеним настроєм - цьому сприяли й веселі пісні у виконанні Чернещинського сільського голови, працівників сільської ради,   завідуючої  СБК під акомпанемент Валентини Невмирич і, звичайно ж, солодкі подарунки, які  підготували для всіх  працівників агрофірми.

З вітальним словом виступив генеральний директор господарства Олексій Гомон. Вітаючи працівників ферм із новорічними святами, він подякував їм за плідну працю, за високі здобутки в роботі, підвищення надоїв молока і побажав усім міцного здоров’я, оптимізму, а головне - мирного неба над головою.  Чернещинський сільський голова Світлана Вразовська у своєму привітанні відзначила, що саме від трудівників агрофірми  багато в чому залежить життя села, його стабільність, добробут усіх його мешканців. «Якби не ви, не ваша праця, то, мабуть, не було б такого прекрасного села, як Чернещина», - сказала Світлана Анатоліївна.

cherne3Запальні музичні вітання у виконанні чарівних і дуже талановитих жінок особливо тепло приймали механізатори і водії - найбільший колектив агрофірми. Дехто з чоловіків не втримався, щоб не затанцювати під веселу музику. І хоча більшість працівників зараз у відпустці, але, щоб отримати теплі побажання від директора Олексія Гомона, агронома Віктора Северина, інженера Віталія Павленка, начальника машдвору Юрія Грабаря, обліковця Оксани Родіної,  залюбки зібралися  всі. «Я пишаюся тим, що працюю серед таких хороших людей, як ви», - ці слова Олексія Гомона, мабуть, для кожного працівника були одним із найкращих подарунків. Звичайно, приємно було почути й від Віктора Северина, що 2013 рік був для господарства успішним, рекордним саме завдяки  його працелюбним трудівникам.

Дуже  відповідальну роботу виконують економіст Артем Ворохобін і працівники бухгалтерії агрофірми на чолі з головним бухгалтером Зоєю Северин. Тож щирі вітання від керівництва агрофірми, Чернещинського сільського голови Світлани Вразовської лунали  й для них.

Не обійшли своєю увагою Дід Мороз, Снігуронька і аматорський колектив працівників Чернещинського НВК  - завітали й до них із піснями і поздоровленнями.

cherne4Чекали свята і в Сергіївці - кожному, і малому, і дорослому приємно, коли про тебе па-м’ятають, коли дарують гарний настрій, щирі побажання добра, злагоди, успіху.

На жаль, цього року не зміг приїхати привітати особисто жителів Чернещинської сільської ради Герой України Анатолій Криворучко, але він передав усім найкращі поздоровлення з Новим роком і Різдвом Христовим.

Від усіх, хто приймав вітання, і від себе особисто щира подяка Олексію Гомону, Світлані Вразовській, Анні і Сергію Забийворотам, Ірині Павленко, Людмилі Дацюк, Олені Гніденко за святковий гарний настрій, який вони подарували, Тетяні Янчинській і Тетяні Гладюк - за смачні страви, які вони приготували до святкового столу.

Тетяна ГУНЬКО.