Общество

Приносить радощів багато Новий рік

Приносить радощів багато Новий рік

nr2012Приносить радощів багато Новий рік – веселе зимове свято. Його всі знають, з нетерпінням чекають.

За доброю давньою традицією напередодні Нового року у фойє районної лікарні проводиться дитяче свято «Новорічна казка», на  яке запрошують дітей та онуків працівників лікарні. Привітати з Новим роком і вручити подарунки малюкам на свято завітав депутат обласної ради Ігор Балута.

 

Свято вийшло, дійсно, казковим, цікавим, насиченим. Та і як могло бути інакше, адже ведучими були Добра фея, Сміх, не обійшлося, як водиться у казках, без Баби Яги з донькою, Балди, Чахлика Невмирущого. Всі вони були доброзичливими і проводили цікаві конкурси з малечою.

Зала святково прикрашена «дощиком», паперовими сніжинками, ялинковими прикрасами, гірляндами. У центрі зали стоїть велика новорічна ялинка. Навколо неї кружляють дітки у танку. Звучить весела музика.

Хто тільки не завітав на новорічне свято: принцеси, принци, східні красуні, сніжинки, мушкетери, коти, ведмеді, юний Санта Клаус, навіть Бетмен.

Тож на святі проводили і конкурс карнавальних костюмів. Переможців важко визначити, адже всі дітки прагнули бути красивими.

А як цікаво проходив сімейний конкурс, що виявився ще й смачним – хто швидше з’їсть фрукти.

Дітки активно брали участь у всіх запропонованих конкурсах, а їх було дуже багато. Із задоволенням співали, танцювали, розповідали вірші Діду Морозу і Снігуроньці.

Приємно було бачити, що новорічна ялинка зібрала навколо себе багато добрих  друзів. Це означає, що в районній лікарні панує  сімейна, дружня атмосфера. І як справжня сім’я, вони разом і працюють, і святкують.

Організували новорічне свято адміністрація районної лікарні на чолі з головним лікарем Л.Г.Вінніковою, і профспілковий комітет (голова Т.В.Салашна).

В ролі казкових героїв виступили лікарі і медсестри райлікарні. За що їм щиро вдячні і дорослі, і діти.

Свято для дітей продовжилося, коли вони поїхали на ялинку до Харкова. 30 безкоштовних білетів на велике грандіозне свято виділив обласний обком профспілок мед-працівників.

Олена КОЛЕСНІКОВА.

На знімках: під час свята.