Общество

Справа її життя (бібліотекар Карпівна Бабічева)

Справа   її   життя

babichevaБібліотека – тиха заводь сучасного вируючого життя. Жодна людина не може обійтися без її енциклопедичних знань, історичних фактів, чарівного світу пригод і захоплюючих подорожей. Адже це вона допомагає пізнавати світ, навчатися, рости духовно.

Підлиманська сільська бібліотека гостинно зустрічає своїх читачів рівно 65 років. Із них 35 років керує цим закладом професіонал своєї справи і просто чарівна жінка Ганна Карпівна Бабічева. Це її невтомними руками створено безліч тематичних поличок, зібрано багатий краєзнавчий матеріал, знайдено ключик до серця кожного відвідувача. А ще, крім потрібної книги, односельці отримують тут душевне тепло і мудру життєву пораду.

Тож не випадково останніми зимовими днями до Ганни Карпівни завітали гості, щоб подякувати за сумлінну працю і привітати зі святом. Як і годиться, першим на поріг з подарунком і нагородою ступив Підлиманський сільський голова О.В. Калінін. Також Ганну Карпівну вітали  представник ради ветеранів села І.Я Романенко, колеги та товариші по роботі, читачі.

Всім жителям села хочеться приєднатися до привітань, які лунали цього дня, подякувати Ганні Карпівні за активну життєву позицію і побажати здоров’я, професійного натхнення, щоб ще довгі роки гостинно вона відчиняла двері бібліотеки для своїх читачів.

Юлія ТРУШ.

Директор Підлиманського СБК.