Спорт

Професійне свято відзначили спортивними змаганнями

Професійне свято відзначили спортивними змаганнями

profsvzmag1Нетрадиційно вирішили відзначити своє професійне свято працівники органів місцевого самоврядування Борівщини. Разом із працівниками управлінь і відділів районної державної адміністрації, Держкомзему вони вирішили продемонструвати свою силу, спритність, витримку.

Районні спортивні змагання проходили у фізкультурно-оздоровчому комплексі вперше, тому перед початком Спартакіади настоятель Борівського храму отець Іоанн освятив споруду і привітав усіх учасників зі святом. Отримати незабутні враження і насолодитися спортивним святом побажали всім присутнім і голова районної ради Євген Жук, голова райдержадміністрації Микола Кравцов. Оцінював змагання вчитель фізичної культури Борівської ЗОШ №1 Василь Мизюк.

profsvzmag3Незважаючи на те, що головним для всіх учасників була не перемога, а участь у цікавих змаганнях, боротьба між командами була напруженою. Кращими футболістами і волейболістами виявилися працівники органів місцевого самоврядування.  В естафеті перемогли працівниці райдержадміністрації.

profsvzmag4Учасники також демонстрували свої вміння у шахах, шашках, бадмінтоні, тенісі. І місце в змаганнях із шашок посіли Наталія Мірончук і Валерій Звягінцев (райдержадміністрація), у шахах кращі результати  показали працівники ра-йонної і селищної рад Світлана Присухіна і Володимир Серга, перемогу в настільному тенісі та бадмінтоні отримав Вадим Безименний (державний інспектор Борівського районного пункту з карантину рослин). Особливо хотілося б відзначити Інну Удовенко (відділ Держкомзему в Борівському районі), яка брала участь у всіх видах змагань, навіть у міні-футболі. Перемогу вона виборола у змаганнях з бадмінтону.

profsvzmag5

Після підрахунку результатів з’ясувалося, що розрив між командами лише на одне очко. Кубок за І місце, медалі та Грамоти отримали працівники управлінь агропромислового розвитку, праці та соціального захисту населення, відділу Держкомзему. ІІ місце в змаганнях посіли працівники органів місцевого самоврядування, ІІІ - райдержадміністрації.   Голова районної ради Євген Жук і голова райдержадміністрації Микола Кравцов вручили  всім учасникам Спартакіади кубки, медалі, Грамоти та Дипломи.

profsvzmag6

Своїми враженнями від свята поділилися депутат обласної ради Сергій Федченко, заступник голови районної ради Анатолій Васильєв, Підлиманський сільський голова Олександр Калінін: «Звичайно, трохи всі втомилися, бо не займаємося спортом щодня, але, без сумніву, всі задоволені змаганнями,  спілкуванням. Отримали шалений заряд позитивної енергії, а ще пообіцяли собі, що будемо займатися спортом регулярно, щоб у наступному році показати ще кращі результати».

profsvzmag7

За активну участь у розбудові місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Харківського регіону, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди свята Дня місцевого самоврядування Грамотами Харківської обласної ради нагородили депутата обласної ради Сергія Федченка, депутатів районної ради Анатолія Пахомова, Ларису Старікову, Піско-Радьківського сільського голову Віру Соловйову, начальника фінансово-господарського відділу Борівської районної ради Наталію Чуб. Пам’ятний подарунок від обласної ради отримав Віктор Палієнко, який у Борівському районі найдовше працює сільським головою. Заступника голови ра-йонної ради Анатолія Васильєва, який є депутатом районної ради чотирьох скликань, за сумлінну багаторічну працю і активну участь у громадському житті району нагородили почесною відзнакою Борівської районної ради «Борівська слава».

profsvzmag8

За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування в районі та з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування - Почесною Грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагородили депутатів Борівської районної ради Ірину Грицун, Сергія Літвінова, Таїсію Літвінову, Сергія Медака, Віктора Рівчака, депутатів Гороховатської сільської ради Ігоря Тихонова та Михайла Бондаря, депутата Ізюмської сільської ради Вікторію Бородіну, депутатів Підвисочанської сільської ради Тетяну Літвінову, Ольгу Вино-градську, Чернещинського сільського голову Світлану Вразовську, секретаря Чернещинської сільської ради Ірину Павленко, членів виконавчого  комітету Підвисочанської сільської ради Віктора Любого і Лідію Голоху, головного бухгалтера Борівської селищної ради Ольгу Лучинську, спеціаліста ІІ категорії Підлиманської сільської ради Людмилу Романенко, секретаря Підлиманської сільської ради Олену Савіну, секретаря Богуславської сільської ради Олену Фесенко, Підвисочанського сільського голову Анатолія Чорного.

profsvzmag9

 Подякою районної державної адміністрації та районної ради відзначили депутата Борівської селищної ради Бориса Дзюбу, депутата Першотравневої сільської ради Наталію Молодан.

profsvzmag10

Тетяна ГУНЬКО.