Общество

Кафе для малят

Кафе  для  малят

vinni1Нещодавно в центрі смт. Борова, в приміщенні Універсаму,  відбулося урочисте відкриття кафе-магазину «В гостях у Вінні-Пуха».

З самого ранку до магазину поспішали мами з дітками. Діти, зайшовши всередину, розгублено роздивлялися по сторонам. На стінах - яскраві дитячі малюнки, всюди казкові герої, квіти, зроблені  з різнокольорових кульок. На екрані телевізора - улюблені дітворою  дитячі мультики. Та найбільше їм подобалося разом із мамами робити замовлення. Асортимент товару в кафе-магазині дуже широкий: різнокольорове морозиво, тістечка, цукерки, коктейлі, торти, - на будь-який смак. Тож, радісно обравши для себе смачне морозиво, коктейль і тістечко, дитина зручно влаштовувалася  за столиком. Гарний настрій був  не тільки у дітвори, а й у мам: добре, що тепер є місце, де можна чудово відпочити зі своєю дитиною, відзначити День наро-дження сина або доньки чи якесь інше дитяче свято. Крім цього, в будь який день можна завітати в магазин і купити чогось смачненького  солоденького до чаю. 

vinni2Продавці кафе-магазину Тетяна і Олена того дня не відпочили ні хвилини до самого закриття. Стомлені від хвилювання та великої кількості людей, але щасливі від усіх їхніх побажань і подяк за відкриття такого потрібного в селищі магазину були й господарі закладу Тетяна та Юрій Вінніки.

Приємно, що вони вирішили розширити сферу послуг населенню, подбавши насамперед не про власну вигоду, а про тих, хто дорожче від усього на світі - про дітей.

Тетяна ГУНЬКО.