Общество

У вирі емоцій, радості від перемог

У вирі емоцій, радості від перемог

tur1 листопада 2013 року  за ініціативи голови Борівської районної державної адміністрації  Кравцова М.О. та депутата Харківської обласної ради Федченка С.В., учні 8-11 класів Борівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 зібралися на загальношкільний  туристичний зліт – захід, присвячений Всесвітньому дню туризму та річниці визволення України від німецько – фашистських загарбників.

Суддівська команда,  до складу якої ввійшли  вчителі фізичної культури школи, підготували чимало цікавих завдань та конкурсів.

Учні випробували свої уміння та сили в «Туристичній естафеті», перетягуванні канату, конкурсі командної пісні, приготуванні куліша та ще  в цілій низці цікавих та захоплюючих змагань. Було дуже весело спостерігати за тим, як кожен клас прагнув перемогти та завоювати почесне призове місце, при цьому переживаючи безліч емоцій – від хвилювання до захоплення. Адже це була не тільки боротьба, а й ще одна спроба перевірити свої  фізичні можливості та уміння   швидко орієнтуватися в незвичній ситуації. Під кінець змагань команди – суперники здружилися, і слова  пісні,  «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались», яка лунала того дня з уст команди 10 –Б класу, передали настрій всіх учнів та вчителів, які  з не меншою долею азарту переживали і вболівали за свої класи.  Адже школа – це не тільки навчальний процес, а й веселе змістовне дозвілля.

Велику подяку хочемо оголосити голові Борівської РДА Кравцову М.О. та депутату Харківської обласної ради Федченку С.В., керівнику ФГ «Кириченко М.» Кириченку М.О., та голові ра-йонної організації «Молоді Регіони» Лисенку О.Г. за спонсорську підтримку, адже  винагорода за перші три призові місця була грошовою, її  почесні  гості  вручили командам – переможцям  безпосередньо  на галявині, де проходили змагання. ІІІ місце посіла команда 9 –А класу, ІІ місце за 11 – Б класом,  а перемогу здобула команда 11 – А класу.

Також від імені всіх учасників змагань щиро дякую педагогічному  колективу та директору школи Терентьєвій Л.Г. за надану можливість відчути себе справжніми туристами.

По домівках того сонячного незабутнього дня учні та вчителі школи розходилися стомленими, але дуже задоволеними, адже позитивні емоції переповнювали кожного. Сподіваємося, що наступної осені 2014 року новий туристичний зліт збере не менш цікаві та яскраві команди.

Карина Дейніченко,

учениця 10 –Б класу Борівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.