Общество

Дякуючи всім ветеранам. Зустріч волонтерів

Дякуючи всім ветеранам

dvveteranam26 жовтня 2012 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася чергова зустріч волонтерів Борівського району, приурочена до 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. У колективі панувала тепла атмосфера, наповнена неперевершеними почуттями, величністю спогадів і щирою вдячністю за наше щасливе сьогодення.

Засідання круглого столу розпочалося з невеличкого екскурсу в минуле,  не оминулися увагою найвеличніші операції, бої та наступи.

            Далі було виготовлено тематичну стіннівку, що складалася не лише з інформаційної частини, а й з невеличких «картин», які достатньо чітко виражають всю величність тієї події.

            Виконуючи чергове завдання, учасники засідання досить різносторонньо описали якості, якими повинен бути наділений справжній воїн – переможець.

            Приємно відзначити, що серед інших якостей (мужність, розум, сила, сила волі, відвага, патріотизм, хитрість, виносливість) були визначені ще й такі, як гумор, відданість своїй справі, чесність, любов, щедрість, доброта, мудрість…

            Завершилося засідання щирими побажаннями тим, дякуючи кому ми живемо на землі: «Дякуємо вам за мирне небо над головою, за вільне життя! Ви подарували нам життя, подарували його Україні! Низький Вам уклін…», «Я дякую всім ветеранам за те, що я зараз живу і можу навчатися. Моя школа носить ім’я В. С. Колісника, і я цим пишаюсь. Дякую!»

            Хотілося б висловити подяку всім учасникам засідання за його чудове змістовне проведення і активну участь в роботі. Волонтери Борівського району,  ви - молодці!!!

            Всі  учасники, в свою чергу, висловлюють щиру подяку колективу Будинку дитячої та юнацької творчості за гостинний прийом, хорошу атмосферу, сприяння у всесторонньому гармонійному розвитку волонтерського руху Борівщини!

Катерина ТРУШ.

Фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ.