Общество

Немов ангели-охоронці

Немов ангели-охоронці

angeliНещодавно до Територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської РДА надійшов лист від мешканців с. Ізюмське, які обслуговуються в Терцентрі. У ньому йшлося про те, що їх обслуговує соціальний працівник Марія Ісмаїлова. Люди дуже вдячні їй за турботливе, уважне ставлення, за добру душу й серце. Ця жіночка пам’ятає День народження кожного підопічного, завжди привітає їх і навіть спече та подарує смачний торт. Її дуже чекають, адже Марія Петрівна – наче ангел-охоронець для тих, ким опікується.

Народилася Марія 5 вересня 1973 року на Західній Україні в с. Соколя Мостиського району Львівської області. У їхній сім’ї було п’ятеро дітей. Батьки – звичайні трударі.  Мама працювала техпра-цівником на залізниці, батько – на фермі доглядав за кіньми. Діти в цій родині змалку були привчені до праці, взаємодопомоги та підтримки. Батьки зуміли виховати своїх дітей справжніми людьми, для яких споконвічні моральні цінності завжди стоятимуть на першому місці. Тому, мабуть, до будь-якої роботи Марія ставиться з великою відповідальністю.

Дитячі роки пролетіли непомітно у дружній родинній атмосфері. Дітвора часто ходила в ліс по гриби та ягоди, адже мешкали вони поруч із красенем-лісом. Також вони дуже любили ловити рибу. Шкільне життя пройшло в рідному селі.

 Рідна сестра Стефанія приїхала жити на Борівщину, а згодом, у 1990 році, й Марія теж переїхала до Ізюмського. Тут вона рік працювала дояркою у радгоспі ім. Постишева. Згодом трудову діяльність продовжила в дитячому садочку помічником вихователя, кухарем, машиністом по пранню білизни.  Жодної роботи не цуралася, адже працелюбність закладена батьками ще з дитинства. З 1999 року і по сьогоднішній день  Марія Петрівна трудиться со-ціальним    працівником у с. Ізюмське. Скільки теплих слів про неї кажуть підопічні!  Вони з любов’ю її називають «наша Марійка». Ця жіночка вирізняється ще чудовим голосом, любить співати. А як гарно вона танцює! Веселої вдачі від природи, Марія вміє підтримати, розрадити у біді. Все це їй дуже допомагає у щоденній турботі про інших.

До речі, рідна сестра Стефанія – теж соціальний працівник цього села, її не менше поважають односельці. Обидві сестри сумлінно працюють, обидві зуміли створити гарні родини, у кожної з них по двоє діток. Чоловік Марії – Асхад працює разом із чоловіком Стефанії Віктором. Вони разом обробляють землю, підтримують один одного. Такі теплі родинні взаємовідносини панують і між сестрами: вони завжди допомагають одна одній, ніколи не покинуть у скрутну хвилину. Людяність, душевна щедрість, відповідальність – ось що допомагає у роботі цим жінкам.

Тож бажаємо всім соціальним працівникам тільки добра, злагоди, міцного здоров’я та нехай життєві негаразди обходять стороною. Зі святом вас!

Тетяна КОЛЕСНІК.

 День рождения, как утверждает астрология, определяет всю дальнейшую жизнь человека. Посмотрие, что пророчат знаки зодиака, какие знаменитости родились с вами под одним созвездием, какие цвета и талисманы принесут удачу и успех. Гороскопы совместимости, стихий и шуточные гороскопы ожидают вас на том же сайте.