Общество

Старт у шоу бізнес

Старт у шоу бізнес

ZXМинулої середи,  19 жовтня, в Калинівському сільському клубі, на малій Батьківщині переможця шоу «Голос Країни» Івана Ганзери відбулося офіційне підписання контракту з найбільшою рекординговою компанією світу Universal Music, який він виборов своїм надзвичайним вокальним талантом.

“Голосом країни” Іван став не випадково. Хлопець йшов до своєї мрії стати справжнім співаком довго й цілеспрямовано, й віднині він виступатиме на міжнародному рівні завдяки саме цьому контракту.

Розділити свій успіх Ваня вирішив разом із земляками та близькими людьми, які вболівали, підтримували під час проекту та щиро вірили у його перемогу. Хоча, звичайно ж, всі шанувальники його таланту просто не змогли б поміститися в невеликому приміщенні сільського клубу.

На запитання, чому офіційне підписання контракту відбуватиметься саме у с. Калинове, Ваня відповів:
- Якби це відбувалося в Києві, я не зміг би зібрати всіх рідних. А для мене дуже важливо, щоб вони були поряд у цей момент. Також мені дуже хочеться подарувати свято своїм односельчанам.

На свято (а підписання контракту було справді святом для всіх) приїхали представники компанії Universal Music на чолі з Дмитром Коновим, музичний продюсер Івана Євген Ступка зі своєю групою помічників, заступники голови РДА Костянтин Панфілов, Ольга Суховій, Герой України Анатолій Криворучко, в.о. начальника головного управління АПР ХОДА Олена Кулик, начальник відділу культури Ольга Гарна, начальник управління АПР РДА Роман Стрельник, перша вчителька музичної школи Валентина Невмирич, колишній начальник відділу культури Лідія Тютюнник, представники каналу 1+1, радіомовлення, газети „Комсомольська правда в Україні”, а також інші шанувальники таланту Івана.

Генеральний директор Universal Мusic Дмитро Конов офіційно заявив, що їх компанія пишається тим, що має можливість підписати контракт з таким талановитим артистом, як Іван Ганзера. Він сказав: «Ми впевнені, що Ваня не тільки голос, а й душа прекрасної України. Було дуже приємно, що він згодився на нашу пропозицію -  підписання контракту саме у його рідному селі Калинове. Здається, нам вдалося перетворити цю церемонію на справжнє свято для його земляків».

Іван Ганзера щиро дякував усім, хто вболівав за нього та пообіцяв до Нового року записати повноцінний сольний альбом, а також дуетну пісню з Наталкою Гордієнко. До речі, за словами Дмитра Конова, вона теж стане артистом Universal music Russia, з нею підпишуть контракт у листопаді.

В розмові зі мною продюсер Євген Ступка сказав, що до підписання контракту вони з Іваном записали пісню „Не плач, тато” українською і російською мовами, а також проведено велику роботу щодо підбору пісень, які ввійдуть до майбутнього альбому. Дуже хочеться, аби він став хоча б золотим.

Після підписання контракту Ваня, Наталка Гордієнко, яка теж приїхала привітати Івана і з якою вони потоваришували під час проекту «Голос країни», Валентина Невмирич і працівники культури с. Бугаївки заспівали для всіх присутніх пісні. У своїх піснях Іван зізнався в коханні до мами, тата,  рідної землі, села, односельчан.

Дуже хочеться побажати Івану великих творчих успіхів, щоб його чудовий голос підкорив не лише Україну, а й Росію. Щасливого старту у світ шоу-бізнесу, Ваню!

Олена КОЛЕСНІКОВА.