Общество

На старті — жнива (липень 2012 р.)

На старті - жнива

zib1Коли їхала в ФГ «Зібог»,  очікувала побачити звичайне маленьке господарство з високим парканом, розібрану техніку, розкидану по території, але  на в’їзді в господарство була вражена чистотою, порядком, які тут панують. І техніка стоїть у повній бойовій готовності.  Милують око  королеви квітів - різнобарвні троянди, які ростуть  біля входу ФГ «Зібог».  На території усе на своїх місцях - як у дбайливого господаря на подвір’ї. Є і роздягальня, і душ, і їдальня, в якій смачно годують. У такій затишній, схожій на домашню, обстановку і працювати приємно…

Керівник ФГ «Зібог» Ігор Соколов - наймолодший серед керівників сільгосппідприємств району. Своє майбутнє із сільським господарством він не пов’язував, після школи вступив на факультет «Право та підприємництво» Харківського економіко-правового університету. Та доля склалася так, що довелося перевестися на заочну форму навчання і очолити господарство. Спочатку було нелегко: хоч і був тісно знайомий з усіма справами на фірмі, але бути ке-рівником - велика відповідальність. Необхідно знати все і про насіння, і про тех-ніку, і про засоби захисту рослин і ще багато чого іншого. Тож доводилося читати спеціальну літературу, спілкуватися з досвідченими аграріями. « Я і зараз пос-тійно цікавлюся новинками сільгосптехніки, високопродуктивними сортами рослин,  а головне в моїй роботі - довіра й повага працівників господарства і пайовиків. Тому завжди   вчасно виплачується заробітна плата й проводиться  розрахунок із пайовиками», - розповідає Ігор Соколов.

zib2Добросовісно трудяться на полях працівники ФГ «Зібог». Цього року посіяли пшеницю, просо, кормовий і цукровий буряк, ярий ячмінь, соняшник, кукурудзу. Щодо врожайності пізніх культур ще говорити рано: багато залежить від подальших погодних умов. А от пшениця вродила добре - на її врожайність суттєво вплинули і  вчасний посів, і обробіток від бур’янів і шкідників. 

zib3У господарстві постійно оновлюється машинно-тракторний парк. Нещодавно купили новий трактор, сіялки, борони. Своєї техніки для проведення польових робіт вистачає, зі сторони не залучається. Вже через кілька днів на красені-комбайні «Masseу Ferguson» почне жнивувати Іван Печений, збиратиме золоті колоски пшениці на комбайні Дон-1500 Віктор Шапошніков, а водії Сергій Шишкін, Олег Гончаров, Юрій Данько відвозитимуть зерно на тік. Напередодні нелегкої і відповідальної роботи - жнив - хочеться побажати всім трудівникам ФГ «Зібог» успіхів, щедрих врожаїв, гарного настрою.

Тетяна ГУНЬКО.

 

Кого-то интересует обновление парка селькохозяйственных машин, а кто-то ищет себе новинку среди легковых. Узнать о новом Chevrolet Aveo, его моделях и комплектациях 2012 модельного года можно на http://www.allcarz.ru/noviy-chevrolet-aveo-2012/. Изменения в дизайне и оснащении, фотографии и отзывы - все в статье на www.allcarz.ru.