Общество

У світі прекрасного

У світі прекрасного

bdut copyКожен, хто завітає в Будинок дитячої та юнацької творчості, буде приємно вражений красою – прикраси з бісеру, м’які іграшки, багато квітів, малюнки, сувеніри, незвичайні вироби з паперу – все це зроблено чарівними руками керівників гуртків і їхніх вихованців.

Усі керівники гуртка мають якісь особливі здібності й залюбки діляться секретами з дітьми. Розвиваючи, вдосконалюючи юні таланти, жінки, які тут працюють, плекають творчу особистість. Вихованці БДЮТ довго не роздумують над тим, що подарувати своїм рідним на 8 Березня – вони  знають, як зробити оригінальний подарунок чи змоделювати мамі на свято красиву зачіску. В цьому їм завжди допомагають керівники гуртків – енергійні, творчі, красиві жінки.

 

 Всю роботу в Будинку дитячої та юнацької творчості координує директор Ірина Бужор. Марина Склярова навчає дітей бісероплетінню та оригамі. Вихованці цього гуртка з гордістю демонструють свої роботи – це справжні витвори мистецтва. Любов Кісова разом із дітьми робить м’які іграшки, шиє модний одяг і займається вирощуванням квітів. На базі Першотравневої школи керівник гуртка Ольга Лисенко розкриває дітям секрети паперопластики – важко повірити, що так багато гарних сувенірів можна зробити зі звичайного паперу. Образотворчому і перукарському мистецтву в Будинку дитячої та юнацької творчості навчає Мирослава Зеріна. На всіх концертах в районному Будинку культури ми насолоджуємося танцями дітлахів – керівник хореографічного гуртка Юлія Самойлова  не просто вчить дітей гарно танцювати, а завжди робить цікаві постановки.

Позашкільною освітою за різними напрямками з дітьми займаються Віра Зайцева (народознавчий), Світлана Ніконова (хіміко-екологічний), Юлія Гомон (природничий), Ірина Літвінова (вокальний спів).

Ніна Карпенко має великий досвід роботи культорганізатором – свята, що вона  організовує в БДЮТ для вихованців, їхніх батьків, знайомих, для всіх бажаючих, завжди цікаві й різноманітні. Чітко й злагоджено виконує свою роботу методист Валентина Смоляр,  техпрацівниця Наталія Молчанова слідкує за чистотою в приміщенні.

 Всі ці жінки створюють  у Будинку дитячої та юнацької творчості незвичайну атмосферу, світ прекрасного.  Тож хочеться побажати чарівним жінкам натхнення, щоб у їхніх душах і серцях ніколи не згасав вогник творчості, яким вони щедро діляться зі своїми вихованцями!

Тетяна ГУНЬКО.