Общество

Добрі справи. Лютий 2013 р.

Добрі   справи

dobrispraviДіти – наш найдорожчий скарб. Саме тому святий обов’язок родини, дитячого садка, школи, органів влади та громадськості забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав. Забувши про дітей, про їхні потреби, ми перекреслюємо майбутнє своєї країни, нації. Адже діти – наше майбутнє.

   Так  вже склалося в нашій країні, що держава самотужки не може впоратися з потребами та проблемами дитячих закладів. Тому батьки змушені звертатися за спонсорською допомогою.

  Саме так склалося і в нашому випадку. У дитячому садочку №1 «Берізка» в середній групі виникли проблеми з водо- каналізаційною системою, її потрібно було частково замінити. На батьківських зборах ми  вирішили звернутися за допомогою до голови Борівської РДА          Кравцова Миколи Олексійовича, депутата Харківської обласної ради Федченка Сергія Володимировича та керівників фермерських господарств.                  

     Ми стукали в усі двері… і нам відчинили. Протягом  двох тижнів це питання було вирішено: замінено труби для подачі води, відремонтовано каналізаційні труби, придбано і встановлено нову сантехніку.

      Батьківський колектив та вихователі середньої групи ДНЗ № 1 «Берізка» висловлюють щиру подяку за надану допомогу: голові районної державної адмі-ністрації Кравцову Миколі Олексійовичу, депутату Харківської обласної ради  Федченку Сергію Володимировичу,  голові ФГ «Кириченко М»  Кириченку Миколі Олександровичу, керівнику ПАФ «Джерело»  Синицькому Сергію Григоровичу,  голові ТОВ ЦОВТ «Акваторія»  Назарьку Олегу Володимировичу, голові СФГ «Віола»  Шевченку Валерію Миколайовичу.

          Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у подальшій діяльності, щоб ще багато років ви могли радувати людей добрими справами! Нехай здійсняться всі ваші мрії та починання!