Общество

Щоб не створювати затори на дорогах

Щоб не створювати затори на дорогах

Надворі - сніг. А отже, знову перед усіма нами постали звичні зимові проблеми: слизька дорога й переметені снігом польові дороги у відділених селах. 
Перша половина зими була незвично тепла і безсніжна, а перші сніг, морози і ожеледиця, традиційно, настали несподівано. Хоча слід сказати, що наше підприємство заздалегідь приготувалося до зимової непогоди.

Щоб не створювати на дорогах аварійних ситуацій, завчасно підготували техніку: три трактори з косим відвалом, два автогрейдери, навантажувач і два роторні снігоочищувачі та піскорозкидувачі, оперативно провели всі необхідні роботи. А саме: посипали піщано-соляною сумішшю дороги і займалися розчищенням доріг. Також було організовано цілодобове чергування та патрулювання на автомобільних дорогах.

Если заторы на дорогах и любая задержка чреваты потерями или большими тратами, то лучше использовать авиатранспорт. Удобно и быстро выбрать маршрут и купить авиабилеты на сайте aviabilet.ru: автоматическое определение количества пересадок, выбор со всех доступных авиакомпаний и агенств продажи билетов, бронирование номеров в отелях, страхование и прочие возможности сервиса вызовут восторг у любого пользователя ресурса.

Найпроблемнішими кожної зими є ділянки доріг Борова-Дружелюбівка на Червоний Лиман, Борова-Вишневе-Пролетарське, Калинове-Підвисоке.

На цих ділянках необхідно систематично розчищати дороги, бо їх весь час перемітає снігом. Для цього у нас є вся необхідна техніка. Крім цього, в екстремальних умовах, при необхідності,  залучається транспорт місцевих фермерських господарств.

Згідно з рішенням селищної та сільських рад по прямому договору райавтодором виконано дорожньо-ремонтних робіт на суму 19 тис. грн.

Останнім часом у нашій організації безліч фінансових проблем, хоча слід зазначити, що ми завжди співпрацюємо з райдержадміністрацією та районною радою, які допомагають їх вирішувати. Також ми працюємо разом з державною патрульною інспекцією і Борівським РВ ГУ МНС України в Харківській області.

Найбільшою проблемою для нас є те, що не маємо запасів пального, воно постачається систематично, але у невеликих кількостях. Тому можливі випадки, що ми не можемо більш оперативно зреагувати на зимову непогоду.

У зв’язку з погіршенням погодних умов в Автономній Республіці Крим, для допомоги боротьби зі сніговими заносами на дорогах,  згідно з рішенням Харківського облавтодору, ми направили туди своїх працівників разом зі спецтехнікою.

Сергій САЛО.

Інженер філії Борівського райавтодору дочірнього підприємства «Харківський автодор».