Общество

Як відзначають своє «професійне» свято сучасні студенти? Ч.2

Як відзначають своє «професійне» свято сучасні студенти? Ч.2

student2Артем Лукомський, студент ІІ курсу Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Я вступив до цього ВУЗу за спеціальністю «фізичне виховання», бо люблю займатися спортом. Особливих заходів, присвячених Дню студента у нас не проводиться, але ми з друзями збираємося за святковим столом і згадуємо цікаві миттєвості  нашого студентського життя.

А їх у нас чимало. Насамперед, це участь у різноманітних спортивних змаганнях з волейболу, футболу, баскетболу, те-нісу, військово-спортивного багатобор’я. У День збройних сил України відбулися змагання з важкої атлетики. Наша команда бере участь і у обласних змаганнях.

 

Багато позитивних емоцій я отримав, коли разом з друзями з Академії став учасником масштабного танцювального проекту «Майданс», у якому наша Харківська команда посіла призове місце. Телеглядачі мали змогу спостерігати за цим красивим видовищем, а відчувати все це, знаходячись в «епіцетнрі» подій – справжнє задоволення, коли від злагодженості, ритму, костюмів залежить загальний результат.

Не  менш цікавим був захід, присвячений Дню захисту дітей. Ми вбралися у оригінальні костюми і взяли участь у параді, створюючи святковий настрій всім глядачам. Весело відзначили також «День млинців». У гуртожитку стояв ні з чим незрівнянний аромат свіжоспечених млинців, які власноруч готували студенти. Ну а смакувати, звичайно, було ще приємніше.

Щодо  навчання, то можу сказати, що доводиться докладати чимало зусиль, аби опанувати весь матеріал. У школі вчитися було легше, бо там уроки тривають всього 45 хвилин, а тут треба працювати протягом пар, яких може бути чотири. Доводиться самостійно опановувати багато матеріалу, виконувати практичні завдання. Але не думайте, що я скаржуся, просто старшокласникам треба бути готовими до цього.

 Бажаю всім студентам такого ж насиченого цікавими подіями навчання.