Общество

Зустрічаємо новорічні свята!

Зустрічаємо новорічні свята!

mukolaj1Для більшості родин новорічні свята починаються   19 грудня, коли за традицією  Святий Миколай дарує дітям подарунки. Це перше новорічне свято, яке дарує дітлахам почуття передноворічної атмосфери. Одне з найсвітліших та найрадісніших свят, кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котре під силу лише Святому Миколаю. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Св. Миколая загадати бажання, то воно обов’язково здійсниться.

Свято Миколая відзначають урочисто, запрошують гостей. Саме так було в Борівському Будинку дитячої та юнацької творчості, де чекали в гості Святого Миколая – доброго чарівника і охоронця дитячих мрій та надій - з чудовим розважальним концертом, який підготували його вихованці. На святі був присутній почесний гість- депутат Харківської обласної ради Сергій Федченко. І, звичайно ж, завітав Святий Миколай (Михайло Клименко) із янголами (Максим Нєфьодов, Вероніка Татарова).

Ведучі заходу Марія Руденко та Анастасія Судакова  розповідали різні історії, проводили конкурси, ігри, робили все для того, щоб в залі була весела та цікава атмосфера. Олександра Молчанова, Олександра Мірошникова, Ольга Яковенко порадували присутніх таночком зірочок, пісню «Святий Миколай» виконала Руденко Маша, «Зима - красавица» - Крамаренко Аліна, а також упродовж свята лунали пісні у виконанні ансамблів.

mukolaj2За традицією Миколай до дітей завжди приходить з подарунками. А щоб подарунки потрапили до його торбинки, потурбувалися небайдужі люди – депутат Харківської обласної ради Сергій Федченко та керівник ПАФ «Джерело» Сергій Синицький.

Наприкінці заходу всі учасники свята отримали солодощі і паперових янголів, які слугують оберегами та захищають  від усяких негараздів, і звичайно ж, дарують чудовий настрій.

Відбувся захід, присвячений дню Святого Миколая, і в ДНЗ № 3. Організований він був за допомогою вихователів та  Баранова А.М. (ТОВ- Сервіс), який потурбувався  про святкові костюми та солодкі подарунки для  вихованців. В святково прикрашеній залі зібралися  дітки, їхні вихователі, гості та  Святий Миколай з янголятками.

Свято розпочала ведуча, яка розповіла  про хлопчика Миколая, як він залишився сиротою, завжди допомагав усім хлопчикам та дівчаткам і Бог наділив його силою творити добро. І  кожного року в ніч з 18 на 19 грудня він розносить подарунки та підкладає їх під подушку. Солодощі, яблука, горіхи та печиво дістаються лише слухняним дітлахам, тим  же, хто цілий рік пустував, Святий Миколай підкладає різочку. А щоб порадувати своїми талантами Св.Миколая,  вихованці ДНЗ  розповідали для нього віршики, співали пісні. Наприкінці свята діти пообіцяли, що завжди будуть слухняними та поспішили до своїх груп чекати Миколая, який разом з янголятами розносив та вручав подарунки.

Не обійшов своєю увагою Святий Миколай і підлиманської дітвори. Як
завжди, для зустрічі з ним завітали учні школи та вихованці дитячого
садка до Будинку культури. Весела галаслива юрба враз затихла,
коли перед ними з“явився Карабас-Барабас, сердитий і лахматий. Та
ляльок він із собою привіз добрих і веселих. Вони своєю музичною
виставою порадували дітлахів. А з появою Святого Миколая злі чари
з ляльок розвіялись і глядачі оплесками зустріли учасників
театрального колективу- Анохіну Світлану, Барську Аню, Труш Юлію,
Бухало Олю, Синицького Женю, Шинкаренка Влада, Леонова
Дмитра.         

Стало в Підлимані традицією, що Миколай в гості приходить не один.  Так і цього разу він завітав на свято з Підлиманським сільським головою Олександром Калініним і керівниками с/г підприємств «Моноліт» (Супрун С. Г.) та «Рідний край» ( Шевченко В. М., Любий І. П), які подарували настільні ігри для школярів та набори іграшок для дитячого садочка. А поклали в торбинку святому солодощі: керівник  ПАФ « Джерело» Синицький С. П, власники магазинів Стрілець С. В., Носата Н. М., Давлятшина Л. Д., Носатий О. І., Самойлова В. М., Джемілєв М. Т., Колеснікова С., Кравчук Д.

Свято принесло радість всім присутнім. Тож давайте не забувати, що ми всі родом з дитинства, треба вірити в диво, дарувати навколишнім радість. І добро повернеться до вас сторицею.

Як завжди весело й цікаво відбувся захід у Шийківській  сільській бібліотеці. У святково прибраній класній кімнаті - вишиті українські рушники, ікона Святого Миколая Чудотворця, оформлена книжкова виставка «Святий Миколаю, прийди до нас із раю».

Ведуча залучила дітей 1-4 кл. Шийківської ЗОШ І-ІІІ ст. до співбесіди: «Хто такий Св. Миколай?», «Чому це свято найулюбленіше серед інших свят?». Розповіла завідуюча бібліотекою про історію свята, а Ангел (учениця 11 кл. Хватова Валерія) і Чортик (учениця 9 кл. Хлібко Д.) влаштували невеличку виставу про чемних і нечемних діточок, загадали загадки учням, зачитали уривки з казок, щоб дітлахи впізнали їх. Діти залюбки читали вірші про Св. Миколая, а потім він прийшов до дітей (учень 11 класу Синицький М.) і за слухняність, старанність і працелюбність роздав їм солодкі подарунки.

За надану спонсорську допомогу у проведенні  свята завідуюча Шийківською сільською бібліотекою та учні школи дякують директору ФГ «Зібог» Соколову І.А.

Наталія Василенко. Юлія Труш.  Директор Підлиманськог БК.

Наталія Шишкіна. Зав. Шийківською с/б-філією.