Общество

Свято відважних і мужніх людей

Свято відважних і мужніх людей

milici120 грудня в приміщенні Борівського районного Будинку культури  відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня міліції. 
Перший заступник голови Борівської райдержадміністрації Володимир Могильов, селищний голова Олександр Тертишний, Підлиманський сільський голова Олександр Калінін і начальник Борівського РВ ГУ МВС України в Харківській області Віталій Куроп`ятник  висловили  щирі слова подяки особовому складу райвідділу міліції, завдяки роботі яких у цьому році вдалося покращити правопорядок на вулицях та в громадських місцях.
Цього дня звучали слова глибокої вдячності і поваги до ветеранів органів внутрішніх справ. Згадали і вшанували хвилиною мовчання й тих, хто пішов із життя.
За відповідальне ставлення до службових обов’язків, самовіддану працю по збереженню громадського порядку  та з нагоди професійного свята – Дня міліції - Почесною грамотою Борівської районної державної адміністрації та Борівської районної ради нагородили Олега АФАНАСЬЄВА, старшого оперуповноваженого сектору карного розшуку, Олексія ДУДНІКА, заступника начальника слідчого відділення Борівського ра-йонного відділу міліції.

milici2Подякою голови Борівської районної державної адміністрації та голови Бо-рівської районної ради за активну життєву позицію, самовіддану  службу, вагомий особистий внесок у забезпеченні правопорядку та з нагоди професійного свята – Дня міліції - відзначили: Олексія КУЧМУ, інспектора патрульної служби, Андрія МАЦУКУ,  дільничного інспектора міліції, Сергія ЦИГЕЛЬСЬКОГО, дільничного інспектора міліції.

Подяки селищної ради Олександр Тертишний вручив працівникам ВДАІ Юрію Бондаренку і Геннадію Галяну, а Підлиманський сільський голова Олександр Калінін відзначив Подякою дільничного інспектора міліції Андрія Величка і начальника сектору карного розшуку Леоніда Чернятіна. 

Працівники та аматори РБК підготували  для правоохоронців у подарунок цікаву концертну програму. Глибоко зворушливими були пісні у виконанні Костянтина Мустафаєва, Андрія Тюті, Петра Лисенка, Олександра Купріянова. Бурхливими оплесками глядачі зустрічали Валентину Невмирич, Юрія Клименка, Андрія Шведченка, Світлану Мірошниченко, Вікторію Бєлік, Валентину Бебешко. Як завжди,  порадували танцювальні колективи «Фаворит», «Елегія». Одним із найяскравіших номерів був виступ Олексія Гойди і Юлії Куроп’ятник - від їхнього танцю неможливо було відвести погляд.

Несподіваний, але дуже приємний сюрприз підготували для батьків діти правоохоронців - вони вийшли на сцену привітати своїх рідних і сфотографуватися з ними на згадку.

Хочеться побажати всім працівникам правоохоронних органів, щоб таких приємних моментів у їхньому житті було якомога більше.

Тетяна ГУНЬКО.