Культура

Справжнє свято краси

Справжнє свято краси

misМинулої суботи на сцені районного Будинку культури обирали «Міс Борівщина 2012». Це було справжнє свято краси, шоу, до якого ретельно готувалися і дівчата, претендентки на це звання,  і  працівники РБК. А оцінювало всі виступи дівчат компетентне журі на чолі з Сергієм Синицьким, керівником ПАФ «Джерело».

І ось під оплески глядачів на сцену виходять учасниці конкурсу: Анастасія Судакова, Світлана Анохіна, Марина Василенко, Надія Велигоша, Влада Кравченко і Анжеліка Шевченко. Всі вони -  учениці загальноосвітніх шкіл району.

Юні красуні змагалися у чотирьох конкурсах. У першому конкурсі «Візитка» дівчата продемонстрували не лише зовнішню красу, а й розкрили свої найкращі якості, розповіли про захоплення і вподобання. А якими талановитими виявилися конкурсантки, взявши участь у наступному конкурсі «Мій талант» - вони танцювали, підготували цікаві сценки, гарно співали.

Їхню граціозність по достоїнству оцінили і члени журі, і глядачі у залі під час танцювального конкурсу. А коли конкурсантки демонстрували останній «коронний номер», «Пародію на улюблену зірку», оплески та веселий сміх у залі не стихали.

Після всіх конкурсних змагань дівчата вийшли на сцену, щоб дізнатися результати. Звання «Міс Борівщина 2012» отримала Світлана Анохіна з Підлиманської ЗОШ, віце-міс стала Анастасія Судакова (Борівська ЗОШ№1), титул «Міс Глядацьких симпатій» присвоїли Владі Кравченко з Богуславської ЗОШ, звання Міс Оригінальність, Чарівність та Елегантність  віддано відповідно Надії Велигоші з Чернещини, Марині Василенко (Борівська ЗОШ№2) і Анжеліці Шевченко з Пісок-Радьківських.

Підтримати конкурсанток, підготувавши концертні номери,  прийшли танцювальні колективи «Овація, брейкдансери, Анна Степаненко, Катерина Радченко.

Ведуча і головний організатор шоу Римма Піднебенна подякувала усім спонсорам, які надали матеріальну допомогу на проведення свята: депутату облради Сергію Федченку, керівникам сільгосппідприємств Сергію Синицькому, Миколі Кириченку, Сергію Кириченку, начальнику юридичного відділу РДА Дмитру Гонтарю, приватним підприємцям Олександру Гончарову і Світлані Сороці. Завдяки їм усі кошти, які витратили дівчата під час підготовки до конкурсу, були відшкодовані, всі учасниці отримали подарунки у вигляді достойних грошових винагород.

Підготувала

Олена КОЛЕСНІКОВА.

На знімку: учасниці конкурсу «Міс Борівщина 2012» разом зі спонсорами, членами журі та ведучою святкового заходу Риммою Піднебенною.

2 комментария на “Справжнє свято краси

  1. Борівська ЗОШ№1 завжди займає як не перше, так ,принаймні, друге місце. Браво! А переможниця не така вже й талановита, чесно кажучи, і те, що судді з Підлиману, зовсім тут не при чому. Навіщо тоді ці всі заходи проводити, якщо все ясно заздалегідь?

Комментарии закрыты.