Поздравления

Шановні земляки!

Шановні земляки!

2013 рік переконав навіть скептиків  у тому, що ми можемо модернізувати промисловість, розвивати малий і середній бізнес, вирощувати рекордні врожаї,  добиватися великих і малих перемог, виховувати талановитих дітей і просто  радіти життю.

Разом із вами вірю, що новий рік подарує всім нам  політичну стабільність, економічне зростання, упевненість у власних силах і майбутньому України.

Нехай 2014 рік  буде для вас щедрим на здійснені мрії, заслужений успіх, реалізовані можливості і нове щастя. З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Михайло Добкін. Голова Харківської обласноїдержавної адміністрації .                                                   

Дорогі  жителі Борівщини!

Сердечно вітаємо вас з Новим  2014  роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята — особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підводимо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. Ми прожили непростий, але багатий на здобутки й події рік. Тож нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть всі турботи та негаразди, а Новий  2014 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток. Щоб  ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щоб у Новому році ви завжди відчували турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням.

Хай Новий рік стане для всіх роком добрих перемін, а для України - роком зміцнення і утвердження державності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання!

Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК. Голова районної ради.