Образование

Замість ялинки-новорічний букет

Замість ялинки-новорічний букет

Зимою, коли земля, небо і все навкруги таке біле, непривітне – зір, стомлений одноманітністю, шукає, на чому відпочити, зігрітися барвами літа. Квіти… Це як музика, що торкається найпотаємніших струн серця, змушує бриніти їх в унісон. Зимовий букет. Це він, хоч і віддалено,  дарує нам мажорний настрій літа, його пахощів. А засушені квіти шелестять про те, що незабаром прийде весна, а за нею знову буде літо – зі  щедрим сонцем, теплом  і … квітами, живими, трепетними, бо природа  - вічна. Отже, зимовий букет. Це дуже просто і доступно.

 

Складання букета, квіткової композиції – це справжнє мистецтво. З давніх-давен квіти супроводжують людину за всіх обставин – і в радості, і в печалі. Ще в стародавній Греції й Римі люди прикрашали квітковими гірляндами свої оселі, вінками нагороджували видатних людей.

Так, з метою виховання любові до рідного краю, формування особистої  відповідальності за охорону навколишнього середовища, етичних взаємовідносин людини і довкілля, у школі було проведено конкурс  «Замість ялинки – новорічний букет». Учні 1-11 класів стали активними учасниками конкурсу. У своїх роботах діти широко використовували гілочки сосни,  шматки кори,  шишки,  яскраві прикраси та інновації.

Переможцями стали: Дзюба Олеся, Черевань Іван, Положенкова Лілія, Дуйко Анастасія, Логвіненко Ольга, колективні роботи учнів 6 класу (класний керівник Положенкова Н.М.), учнів 7 класу (класний керівник Ісаєв Ю.П.),  учнів 8 класу (класний керівник Терещенко О.М.).  Їх композиції направлені для участі у ра-йонному конкурсі.

Краса природи промовляє до нас у будь-яку пору року. Створити її – справа  наших рук.

Наталія Тугай.

Заступник директора Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст.  з виховної роботи.

Статті із зображеннями та рекомендаціями по виготовленню новорічних статей дивіться у розділі " та планується ще.