Общество

Новорічна ялинка запалила вогники

Новорічна ялинка запалила вогники

Традиційно, напередодні Нового року на центральній площі Борової проводиться ярмарок і відкриття новорічної ялинки, аби урочисто розпочати цикл новорічних святкувань.

Минулої п’ятниці жителі селища та гості мали можливість купити новорічні красуні ялинки, продукти харчування, свіжі овочі та фрукти, сало, м’ясо, цукор, молоко, живу рибу та ще багато чого.

 

Продукти харчування привезли на ярмарок представники приватних підприємств. Багато різного товару привезли і сільгоспвиробники на ярмарок, а головне – деякі з них за цінами, нижчими за ринкові.

Та головне свято було попереду. Поступово центральну площу райцентру заповнив дзвінкий дитячий сміх. То на відкриття цьогорічної ялинки прийшли діти з Борівської ЗОШ№1 разом з вчителями та директором школи Л.Г.Терентьєвою, малеча з батьками та бабусями.

Перший заступник голови РДА Костянтин Панфілов привітав присутніх з наступаючим новим роком, побажав, щоб у всіх родинах панував мир, благополуччя та взаєморозуміння.

Малеча дуже раділа, коли на сцену вийшли казкові герої, разом з якими вони відгадували цікаві загадки, кружляли у веселому хороводі навколо новорічної ялинки.

Дід Мороз теж не заставив себе довго чекати. Цього року він приїхав до дітей на мотоциклі разом з байкером Андрієм. Ось такий сучасний Дід Мороз.

Хоча при цьому він залишився таким же добрим, як і раніше. Зі свого казкового мішка він виймав цукерки та роздавав їх дітям.

Яскравий новорічний концерт підготували вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості разом з аматорами і працівниками районного будинку культури. Саме їх запальні пісні не дозволили малечі замерзнути, адже того дня природа подарувала нам якщо не справжню зимову погоду, то хоча б з невеликим морозцем.
Урочисте відкриття ялинки започаткувало новорічні гуляння, наймасовіші відбудуться у новорічну ніч.

Олена КОЛЕСНІКОВА.