Авторское, Общество

Чим живе Гороховатка

Голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян провів виїзний прийом в с.Гороховатка, під час якого відвідав   основні об’єкти соціальної сфери Гороховатської сільради і ознайомився з проблемами села, так би мовити, «на місцях».

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини зустріла стерильною чистотою і чергою відвідувачів. Тут же з’ясувалася і головна потреба –  заміна крісла в стоматологічному кабінеті разом з усім необхідним обладнанням. Віталій Олексійович одразу ж почав шукати шляхи вирішення проблеми, дав відповідні доручення, і вже є інформація, що найближчим часом це питання буде вирішене позитивно.  Крім цього, на наступний рік заплановано масштабний ремонт амбулаторії з заміною всіх вікон і дверей та удосконаленням системи опалення.

Капітальний ремонт вже розпочато і в Гороховатському сільському будинку культури.

Деяких ремонтних робіт потребує школа: директор Тетяна Таранова, як добра господиня,  мріє про заміну вікон та дверей на сучасні, енергозберігаючі. Та в цілому в школі тепло і затишно, умови цілком сприятливі для навчання і розвитку підростаючого покоління, як і меню  шкільної столової, з яким також ознайомився голова РДА.

Особливо порадував своїм теплом і затишком дитячий садочок. Красиво і з любов’ю оформлені кімнати, ігрові зони, доброзичливий колектив, щирі дитячі посмішки… З першої сходинки неначе потрапляєш у казковий світ дитинства.

Життя не стоїть на місці. Народжуються, ростуть діти, на зміну одним поколінням приходять інші, змінюються умови життя, технології , пріоритети. Та поки в селі є дитячий садочок, школа, будинок культури, бібліотека, лікарня, а влада докладає зусиль, щоб не лише зберегти існуючу інфраструктуру, а й вдосконалити її, покращити, відновити, село живе і буде жити.

Оксана Дудник.