Авторское, Общество

Відверто про наболіле

Шановні мої земляки, борівчани! Незабаром ми з вами будемо зустрічати Новий 2015 рік. Мабуть, зі мною всі погодяться, що це най-улюбленіше свято як дорослих, так і дітей. У ці передноворічні дні люди підбивають підсумки роботи за  минулий рік, намічають плани на наступний.

У новорічну ніч люди сядуть за святкові столи, привітають один одного з Новим роком, побажають  міцного здоров`я, щастя, щоб у сім`ях панувало тільки добро і злагода.

А тепер запитання і побажання перш за все до тих людей, як вважають себе більш заможними від основної маси людей. Якщо в новорічну ніч ви збираєтесь запускати святкові феєрверки, то згадайте оце моє звернення і не робіть цього дійства. Не демонструйте цей розрив між прибутками населення, що утворився між «елітою» і «біомасою». Згадайте тих матерів, дружин і дітей, які оплакують загиблих на Донеччині, тих бійців, які залишились каліками на все життя.

Згадайте тих пенсіонерів, які ледь зводять кінці з кінцями, які зі свого скромного бюджету виділяють гроші на допомогу українській армії, і ви зрозумієте, що такі зверхрозваги недоречні. Стріляючи в білий світ, як у копієчку, витрачаючи на це шалені гроші, особливо зараз, в цей складний  час, ви втрачаєте моральне обличчя. Давайте не піддавати себе людській критиці, гідно і скромно відсвяткуємо новорічні свята.

Дозвольте мені, як члену районної ради ветеранів, щиро привітати всіх борівчан з Новим роком, побажати міцного здоров`я і великого людського щастя.

Віктор Віннік.

Пенсіонер.