Авторское, Закон и мы

Неповнолітній хлопчина ошукав рідну тітку

Мешканець смт.Борова 1998 р.н. неповнолітній громадянин Т. певний час проживав у своєї тітки громадянки Б.

Одного разу тітка попрохала свого племінника зняти гроші із кредитної картки  в ПрАТ «Приват Банк» надавши йому при цьому код та інші дані доступу до грошей.

Знявши зазначену суму в розмірі 300 грн., разом з кредитною карткою повернув їх власниці.

Зрозумівши, що можна скористатись моментом, у хлопчини виник злочинний намір на викрадення грошових коштів, що залишилися на банківському рахунку. Не встоявши перед спокусою легкої наживи, витягнув із кишені тітчиної сумки картку, пішов до банку та зняв 800 грн., які використав для власних потреб.

По вказаному факту було зареєстровано кримінальне провадження. Друга рідна тітка підозрюваного громадянка Х.,  яка одночасноє його опікуном та законним представником у суді, попрохала прийняти до уваги обставини, що пом’якшують покарання, а сааме -  позитивну характеристику з місця проживання та навчання, відсутність претензій  у потерпілої, та врешті-решт нелегка доля хлопця, який виховується без рідних батьків.

Під час досудового слідства підозрюваний свою вину визнав повністю. На даний час обвинувальний акт направлено до Борівського районного суду, де найближчим часом буде вирішуватись доля неповнолітнього.

За вчинене діяння за частиною 1 ст.185 кримінального кодексу України передбачається покарання у вигляді штрафу, громадських і виправних робіт, арешту, позбавлення волі.

Євген Устименко.

Прокурор району, радник юстиції.