Образование

Від свята до свята

Від свята до свята

У день  святого пророка Наума                                

pidlmykУсі  ми - дорослі й діти- з нетерпінням очікуємо зими. І справді, взимку  майже щодня - свято, кожне з яких є неповторним,  цікавим дійством із забавами та веселощами.  Зимові дні – це, мабуть, найчарівніший час у році, коли люди поринають у атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку.

Ще за старих часів 14 грудня православні вшановували пророка Наума. За  народними  віруваннями, він є покровителем розуму, знань та доброчинства. У давні часи батьки відводили дітей до школи саме в цей день, бо «Пророк Наум наведе на ум ». Часи змінюються,  але давню традицію й досі вшановують.

 

З нагоди цього Дня  у Підлиманській ЗОШ I-III ступенів  першокласникам влаштували свято. В урочистій атмосфері школярики показували,  чого вони вже навчилися, співали пісні, розповідали вірші. На свято до дітей завітали і казкові герої, які влаштували для дітлахів веселі конкурси та змагання. В кінці заходу кожному першокласнику  було урочисто вручено особливу медаль, з посвідченням того, що він є справжнім школяриком.

Сподіваємось, що під опікою святого Наума наші вихованці зростатимуть мудрими й добрими.

ПОДАРУНКИ  

СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня – День святого Миколая - один з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожна людина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітної мрії. На нього чекають мільйони малюків у всьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить надію та любов.

  У селі Підлиман не забули про це чарівне свято. В Будинку культури  під керівництвом Труш Юлії Григорівни відбулася казкова вистава, на яку були запрошені учні  місцевої школи, малюки дитячого садочка.

 Хлопчики та дівчатка самі не сумували і не давали сумувати Святому Миколаю, розважаючи його піснями, танцями, декламуючи вірші. За це  кожен з них отримав гарні подарунки.

 Дорослі подбали, щоб свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.                 

Педагогічні колективи Підлиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дитсадка вдячні сільському голові      Калініну О.В. за солодкі подарунки, що порадували дітлахів.

 Олена Шевченко.

Заступник директора з     виховної роботи Підлиманської ЗОШ I-III ст.