Общество

Подарунки від святого Миколая

Подарунки від святого Миколая

ty1Святий Миколай був багатою людиною і дбав про бідних людей тих часів. Коли один збіднілий чоловік не міг забезпечити своїх трьох доньок приданим, Миколай таємно приніс їм у подарунок злитки золота для приданого. За цим прикладом батьки почали таємно класти подарунки своїм дітям, які вірили, що це - подарунки від святого Миколая.

 

Тож одне з найулюбленіших та найочікуваніших свят малечі - День Святого Миколая, який із давніх-давен вважається покровителем дітей та помічником бідних у скруті.

ty2

В Україні образ святого Миколая і традиції дарувати подарунки відроджуються. І це дуже добре, адже кожна дитина повинна мати більше казкових відчуттів, бо дитинство – це теж ніби казка.

ty3

Коли діти позбавлені цього відчуття, ми, дорослі, маємо подбати про них. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях,  відчули новорічний настрій та святковий дух. Традиційно у день Миколая перший заступник голови РДА Костянтин Панфілов, заступники голови РДА Ольга Суховій і Сергій Шутько, депутат обласної ради Сергій Федченко, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Шутько, начальник служби у справах дітей Наталія Мірончук приїздять до цих сімей, яких у районі 7 і виховуються 12 прийомних дітей, щоб  зародити у них віру в чудеса та здійснення мрій.

Так, у сім’ї Олега та Ірини Сєчєвих окрім 5 своїх дітей виховується двоє прийомних Гриша і Оленка. Свого часу подружжя вирішили – де багато своїх дітей, знайдеться місце і для прийомних. Адже душевного тепла батькам вистачить на всіх дітлахів.

ty4

Оксана і Сергій Попови проживають у Загризовому і виховують четверо прийомних дітей Сніжану, Альону, Олега та Іринку. Світлана Голик і Сергій Жуков взяли на виховання Давида, який проживає з прийомними батьками вже 2 роки. Подружжя Кулікових Андрій і Таїсія взяли на виховання Юлю і Сергія, в сім’ї Валерія та Олени Шелупців підростають прийомні доньки Настя і Христина, подружжя Михайленків подарували сімене щастя прийомній доньці Юлі.

ty5

Всі діти дуже раділи подарункам, тим паче що отримали вони саме ті іграшки, про які мріяли.

Якщо ви не байдужі до долі найбільш незахищених дітей, візьміть на виховання хоча б одну дитину, яка так чекає на вас, подаруйте їй щастя сімейного затишку.

Олена КОЛЕСНІКОВА.