Образование

Люблять діти Миколая

Люблять діти Миколая

18 грудня у Новоплатонівському сільському клубі відбувся дитячий розважальний вечір до Дня Святого Миколая, який організували й провели разом з Новоплатонівською сільською бібліотекою (завідуюча – В.І.Нікітенко). Діти з великим задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, іграх, розповідали вірші, танцювали. Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая. Потім свято продовжилося за «солодким» столом. Малеча отримала багато позитивних емоцій. Наприкінці свята провели дискотеку.

 

У організації цього заходу надали  допомогу -  Борівський селищний голова О.В.Тертишний, спонсорську допомогу А/Ф «ЛІС» (С.Яхяєв), П/П   Ігор Білоцерковець, за що їм велике спасибі.

Галина Кокшарова.

Завідуюча Новоплатонівським сільським клубом.

День Святого Миколая дає нам можливість хоч один день побути дітьми. Маленькими ми писали листи доброму чарівникові й клали їх на підвіконня, щоби пташки чи ангели попрацювали поштарями. А потім намагалися не заснути і не пропустити той момент, коли Миколай постукає у двері. Це ніколи не вдавалось, але подарунки завжди з’являлися вчасно.   

Нинішні діти обговорюють у школах комп’ютерні ігри та паролі до нових ігрових рівнів. Сперечаються, які марки автомобілів найкращі. Останнім часом малі українці добре орієнтуються навіть у прізвищах вітчизняних політиків. І все ж вірять у казку...

Саме таку казку молодшим школярам створили у Борівській ЗОШ №2. До них у гості завітав Миколай. Щоб порадувати його, діти розгадували загадки, розповідали вірші, співали пісні і, звичайно ж, отримували подарунки від Миколая.

Святий Миколай за-пропонував дітям написати листи Діду Морозу, розповісти йому про свої побажання, мрії. Що діти із задоволенням зробили. Адже мрії є у кожної дитини, кожна хоче отримати в подарунок іграшки, книги.

Всі листи Святий Миколай обіцяв передати особисто в руки Діду Морозу.

Від імені Святого Миколая на святі виступив художній керівник  Борівського міського будинку культури Андрій Тютя, допомагали йому у проведенні свята В.Тютя, завідуюча бібліотекою М.Єдімент, вчителі молодших класів Любов Літвінова,  Ольга Павленко, Ніна Сикало,  Людмила Шитікова.

Та без спонсорської допомоги свято не відбулося б. Щира подяка директору ПП «ЛіС» Сайду Яхьяєву, ПП Євель О.Г. і побажання здійснення мрій.

Валентина ТЮТЯ.

Директор МБК.